Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznátok ilyen lánnyal?

Barátkoznátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Mind a ketten idén kezdtük az egyetemet és lányok vagyunk.

Már első naptól kezdve nagyon jóban voltunk, hamar kialakultak a belsős poénok, szerveztünk több közös programot is és sok időt töltöttünk együtt. Közben sokat meséltünk magunkról, az életünkről.

Úgy éreztem, hogy találtam egy olyan barátnőt, akivel bármikor elmehetünk valahová, akiben megbízhatok és olyan igazi barátság lehet belőle.

(a félreértések elkerülése végett: van 2-3 ilyen barátnőm, de az egyetem miatt kettejük több, mint 100 km-re van tőlem, a harmadik pedig kicsit passzívabb programok terén és jóval zárkózottabb..)

Viszont, az idő múlásával kezdtem észre venni pár érdekesebb dolgot benne.

-Barátjával él együtt, közben egy sráccal eléggé flörtölősre vette a figurát (csak a lány). De a fiú ugyanúgy viselkedik vele, mint más lányokkal.

-Ha írok neki elég gyakran órákkal később nézi csak meg és nem ír rá semmit..

-Megbeszéltük egy közös feladat kapcsán, hogy ki mit csinál és mikorra, de mindig késve csinálta meg a saját részét.

-Megbeszéltünk egy találkozót is, szintén egy feladat miatt és közel félórát késett.

-Mond valamit, de egy újabb mondatban cáfolja azt, de mintha észre sem venné.

-Ha neki kell valami sürgősen, több helyen ír, ha nem reagálok azonnal az elsőre.

-Ha valaki kicsit erélyesebben lép fel ellene másik véleménnyel, rögtön támad.

De amúgy meg nagyon rendes és szeretek vele beszélgetni, meg jól is érzem magam a társaságában, de ezekkel a dolgokkal nem igazán tudok mit kezdeni..

Ti barátkoznátok vele, esetleg pár lépés távot tartanátok? Vagy mit tennétek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2020. okt. 18. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
én mégis barátkoznék vele, persze ha durvul a helyzet akkor nem tudom mit tennék, de szerintem mindenkinek meg van a saját hibája
2020. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni,ugyan azt kell csinálni amit ő csinál veled,megkérdezi majd miért így csinálod? Válaszolsz neki azzal hogy bocsi nem volt időm de te is így szoktad.
2020. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
Én senkivel se barátkoznék!
2020. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod neki mi zavar, de amiket írsz nem olyan katasztrofális jellemhibák. Én barátkoznék vele. Én is elég szétszórt, késős ember vagyok, a barátaim már megszokták és nem mondom, hogy szeretik, de kibírják :D
2020. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!