Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki hol tudott barátokat szerezni?

Ki hol tudott barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Hol lehet leg könnyebben barátokat találni?

#barátság#Miskolc
2020. okt. 19. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Suliban, munkahelyen, online játékokban, facebook csoportokban is találtam már barátokra :)
2020. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Iskola (általános, közép, főiskola, tanfolyam)

Munkahely, közös munka

Környékről, ahol lakom

Utcán, buszmegállóban

Szórakozóhelyen

Ismerősök ismerősei, családtagok, barátok, ismerősök révén megismert emberek

2020. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt középiskolában, egyet egyetemen, egyet munkahelyen, egy a lakótársam volt, a többieket haverok által tartott összejövetelen az ismerőseik között ill. egy lánnyal koncerten kezdtünk el beszélgetni, számot cseréltünk és szép lassan kialakult.
2020. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Oviban sikerült, azóta is ők vannak
2020. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen, iskolában, Facebookon.
2020. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha valaki a szomszédod, és a környékeden lakik, és látásból már ismeritek egymást, vagy ha nem is annyira; és akkor ha pl szimpi, akkor szerintem odamehetsz hozzá, hogy szia, ne haragudj, azt szeretném kérdezni, hogy lenne -e kedved barátkozni. És akkor lehet, hogy akar, de amúgy amikor mászkál, akkor többnyire lehet, hogy sietni fog valahova, de egy próbát akár megérhet,csak arra figyelj, hogy ne ijessz rá; és ne kövesd sokáig, mert borzasztóan megijedhet, hanem amikor kellő közelségbe kerülsz, akkor kérdezd meg tőle kedvesen. Ja meg még az elején a nevedet is megmondhatod, pl "Szia, Pisti vagyok, és arra gondoltam, azt szeretném tőled megkérdezni, hogy lenne-e neked keved esetleg velem barátkozni". Ez nem meghunyászkodós, szerintem aranyos, úgyhogy hátha működik. Csak tehát arra vigyázz, pl ne az legyen , hogy egyszercsak megszólalsz a háta mögött hirtelen, mert akkor frászt kap. Hanem kellő távolságból, és lehetőleg ne úgy hirtelen köszönj rá, hanem próbálj valahogy rendes hangsúllyal. Hátha ez is működik, vagy pl nemtom, ha jársz mondjuk hévvel, akkor talán esetleg ott is lehet; de mondjuk olvastam már itt olyat, hogy valaki azért dugja be zenével a fülét direkt a tömegközlekedési eszközön,mert nem akarja, hogy zargassák őt; de lehet, hogy valaki pl csak unalmában kapcsolta be, mert már pl leszállt a beszélgetőpartnere egy korábbi megállóban.
2020. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pl nemtom, valami kézműves szakkör pl ha érdekel téged, vagy zumba, vagy nemtom, milyen szakkörök lehetnek még de pl lehet agyagozás, festés-rajzolás; matek-dolog, tánc, szinjátszó kör, fészbukcsoportok, jobbagyféltrekés rajztanfolyam, angol tanfolyam, egyéb tanfolyamok, pl ilyen okj-jellegű is, egyébfajta iskolák még, ahol azonos érdeklődési körűek, személyiségűek vagytok. Ezeket most hasraütés-szerűen írtam.
2020. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt. A régebbi sulis "barátságok" véget értek, akik meg ma körbevesznek (suli stb) azokkal nem vagyok egy világ.
2021. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!