Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek felvegyem vele...

Neincat kérdése:

Szerintetek felvegyem vele újra a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mikor kicsi voltam apukámnak gyorsetterme volt, amit egyutt vezettek egy masik emberrel. Neki volt egy fia, aki velem egykoru es kiskorunkban eleg sokat jatszottunk együtt. Apukam 2004-ben (4 eves koromban) otthagyta az ettermet. Utana meg egy ideig tartottak a kapcsolatot, de idovel (1-2 ev szerintem) az is megszakadt. Teljesen el is felejtkeztem a kisbaratomrol, csak kb fel eve elkezdtem dolgozni egyetem mellett, es mit ad isten o is ugyanott dolgozik. De eselyunk sem volt beszelni, talan ketszer lattam az irodaban (elsonek csak ismeros volt, de nem tudtam hova rakni, masodjara meg nem egyszerre volt szunetunk) utana otthonrol folytattuk a munkat

Tegnap este ujra eszembe jutott, almodtam vele valamit.

Szerintetek felkeressem? Nem is vagyok benne biztos hogy emlekszik ram, de szerintem mokas lenne :)



2020. okt. 21. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:

+1

Az irodaban nem ugy tunt mintha arcrol felismerne (pedig esku nem sminkelek sokat), viszont ha emlekszik valamire nevrol 100% hogy beugrik neki :)

(Mindketten csak felig vagyunk magyarok, az anyukaink iranyabol, szoval az o vezetek neve is eleg 'kulonleges', illetve az enyem is)

2020. okt. 21. 14:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel, egy próbát megér. Lehet újra jóban lesztek, ha meg nem, akkor meg legalább tudod és nem fogod magad amiatt emészteni, hogy mi lett volna, ha..
2020. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak semmi jelentősége nincs, hogy csak félig vagytok magyarok. Lehetetlen, hogy elfelejtett volna (aszerint, amit írtál). Igen, kutakodj utána. A cégnél is érdeklődhetsz, hiszen tudod a nevét.
2020. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!