Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátnak, barátnőnek...

Egy barátnak, barátnőnek miről jó beszélni a magánéletedről, hogy ne unjon meg, ne meneküljön el?

Figyelt kérdés
barátságban, nem szerelem....Pld mert panaszkodásnak érzi a problémáid ( akkor kivel jó beszélgetni a problémákról) vagy nem érdekli mert nincs az érdeklődési körében...
2020. okt. 23. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel nem tudsz bármiről beszélni, és létezik olyan koncepció, hogy megun, akkor az nem a barátod.
2020. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos? Nem lehet, hogy valaki valamiért túl sok vagy túl kevés?
2020. okt. 23. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha soha nincs semmi egyéb témád, csak az a bármi, amin folyton megszállottan lovagolsz, az tényleg egy idő után baromi unalmas tud lenni. Viszont egy barátságba simán belefér, hogy azt mondom, hogy "Lapozzunk, mert ezt már milliószor kiveséztük!"
2020. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem barmirol lehet beszelni, csak mertekkel, hogy ne menj a masik agyara.

Nekem volt egy baratnom, aki sajnos megallas nelkul csak magarol beszelt. Semmi egyeb temaja nem volt, csak a szerelmi elete es a ferfiak. Minden egyes cseszett nap felhivott es egesz nap irkalt, hogy errol beszelhessen. De azt mar nem kerdezte volna meg,hogy velem mi van. Mondanom sem kell,hogy veget vetettem ennek a tartalmas baratsagnak:)

2020. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A témám kb ha nagy ritkán beszélek magamról, hogy mit rontottam el... az idő többi 95%-ában a barátnőm beszél saját magáról.
2020. okt. 23. 18:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Rontottam el=kollégák is vagyunk, munkahelyi elrontásokra gondolok.
2020. okt. 23. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Munkahelyen, a "munkahelyi elrontások" nem magánügyek.

Bár elég buta vagy, ha magad csinálsz közügyet az elrontásaidból és folyton a felszínre hozod az ügyetlenségedet.

2020. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha a mh-i dolgairól beszélgetsz, hogy téged hogyan érint, mit érzel azzal kapcsolatban,mi miatt lehetett, az nem munkaügy. Milyen közügy?
2020. okt. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!