Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm egyik...

A legjobb barátnőm egyik legjobb barátnője szerintem féltékeny rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, van a legjobb barátnőm. Most ő ott aludt az egyik nagyon jó barátnőjénél aki szintén nevezhető a legjobb barátnőjének de ez most mindegy. Messengeren be volt állítva bffem részéről egy cuki becenév nekem erre az a csaj akinél ott volt át állította a nevem a rendes keresztnevemre. A nevemben van ékezet és ez szándékosan le lett hagyva a nevemről. Legjobb barátnőm utana vissza állította a nevem.

Gondoltam h ezt még így elnézem. De aztán . Felmentem instára. (Legjobb barátnőm biojában benne voltam ahogy az a másik lány is. Neme. is benne van a bffem) erre most nézem h a drága látos csaj kivett a barátnőm biojábol és csak az ő nevét hagyta meg.

Aztán mégma volt az is hogy:

(Az egyik fiú osztály társunk bejelölte snapem a bffem) (én én ő egy suliba járunk, másik lány az Ő edzőtársa) szóval z volt h a fiú osztály társunk le akarta teszteli hogy ő e az. Azt kérdezte tőle hogy ki a legjobb barátnője. Erre lb-m azt felelte hogx én. Erre az a csaj elvette tőle a telót és oda írta ,,ja nem, vicc volt, xy az! " (ezt lb-m mesélte utana, a fiú osztály tarsunk átkülte a beszélgetést nekem)

Tudom hogy elég furán hangzik és olyan mintha egy 8éves írta volna ide , de én nem értem h ez miért jó annak a lánynak?!

Vélemény?



2020. okt. 23. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tojjatok tojast tyukok :)
2020. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szerintem ezt beszéld meg a legjobb barátnőddel. Mondd meg neki, hogy zavar az, hogy az a másik lány az téged úgymond ki akar túrni a saját helyedről.

Ha ez nem segít, azt ajánlom, hogy mondd meg a magadét annak a bizonyos lánynak!

Sok szerencsét!

2020. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, majd beszámolok a továbbiakról
2020. okt. 24. 17:16
 4/7 anonim válasza:

Az a baj, hogy hiaba kerdezel ra mi miert van/ volt, vagy szolsz annak a masik csajnak...sokan nem vallaljak a velemenyuk. En megertem miert itt kerdezel ra.

Egyebkent en azt gondolom (persze nem vagyok a helyedben), de hagyd alakulni a dolgokat maguktol.

Ha rakerdezel...azzal elarulod, hogy bant,bosszant a dolog...amit szeretne is, hogy igy erezz.

A kozombosseg viszont, amit a masik lany fele mutatsz, sokkal jobban idegesiti majd, mit gondolod.

A te baratnodet sem fogod igy ergo magadtol elmarni.

De, hogy a kerdesedre valaszoljak; igen, feltekeny.

2020. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy kis fejlemény, lb-m barátnője ram írt instán. Szoltam bbfemnek h lépjen be a fiókomba mert nem volt kedvem befotózgatnia levelezést. Lb-m mondta h az a csaj utal és amiket irt es ahogyan irt az nagyon kamu volt
2020. okt. 26. 13:28
 6/7 Laylah ***** válasza:
100%
Én mondjuk a barátnőd helyében egyáltalán nem tűrném el, hogy random emberek átírogassanak bármilyen adatlapomon bármit, meg kivegyék a telóm a kezemből és helyettem írogassanak. Ő ezt miért tűri? Vagy ez a ti korosztályotokban normális?
2020. okt. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha így valakit érdekelne h mi történt azóta ez ügyben elmondom. Szóval igazából legjobb barátnőm és az a csaj már nem is beszélnek. A csaj már el is ment az edzésükről.

Szóval megoldódtak a "gondok"

2021. febr. 6. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!