Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lorett és OwnMckendry tényleg...

BejkeOK kérdése:

Lorett és OwnMckendry tényleg szakítottak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon követtem őket az utóbbi időbe Instagramon és a YT videóikból sem vettem észre semmi ilyesmit, de pár nappal ezelőtt láttam 1-2 kérést ezzel kapcsolatban itt. Szóval, mi az igazság? Eddig én abban a hittben éltem, hogy Own már eljegyezte Lorettet. Mi történt?

2020. okt. 28. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Nem mintha rám tartozna, de már nincsenek együtt. Ownnek már új barátnője van. Eljegyzésről nekem csak annyi rémlik, hogy az valami vicc volt... Tudod ilyen fesztiválos "játék" eljegyzés de lehet, hogy keverem valamivel. De a lényeg hogy már külön vannak. Own ki is írt valamit a Facere ezzel kapcsolatba mert volt elég sok pletyka róluk stb.
2020. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
62%
Igen.
2020. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!