Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatnék magamnak...

Hogyan találhatnék magamnak barátokat?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Volt egy “igazi” barátnőm akiben teljes mértékben megbiztam, mindent elmondtam neki. O is nyitott felém, de neki voltak meg rajtam kívül barátai, így hat valahogy elsodródtunk egymástól. Pedig nem vallanam magam unalmasnak, szeretek bulizni , meg igazán bevallalos vagyok. Meg sincsenek barátaim, max csak olyanok akikkel pár szót beszélgetek. Senkivel sem beszélek egesznap, max a testvéremmel de ő meg elvan foglalva a párjával. Mit tegyek? Hogyan találjak magamnak barátokat? Tényleg ilyen nehéz lenne ez?



( nem nagyon szeretek nyitni ismeretlenek felé, jobban szeretem ha más nyit felém, és onnantól kezdve be nem áll a szám ..)



2020. okt. 29. 23:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És az a baj, hogy sokan kinézetre ítélnek meg, voltak akik azért nem beszéltek velem mert “bekepzeltnek” tűnök, aztán beszélgettek velem pár szót és megváltozott a véleményük .
2020. okt. 29. 23:30
 2/12 anonim ***** válasza:

Nézd, én 20 éves lány vagyok, aki most kerekedik felül ezen a problémán. Először írni akartam neked, de mi "nem illenénk össze", mert unalmasnak nem tartom magam, de más lehet, mert én nem vagyok az az ivós-bulizós fajta.

A lényeg, hogy ne a mennyiséget hanem a minőséget keresd, hogy passzoljatok azzal, akivel barátkozol..

Ha szeretnéd, írhatsz is.

2020. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Húha, pedig komolyan mondom, hogy eddig úgy voltam vele, egy igazán jó ivászos buli tud csak két embert össze hozni ..🤔
2020. okt. 30. 00:00
 4/12 A kérdező kommentje:
De úgy rendesen . Mivel az alkoholos emlekek Nekem felejthetetlenek
2020. okt. 30. 00:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért alakult ki az, hogy csak olyanok vannak körülötted, akivel csak pár szót beszélsz?
2020. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarnak felém nyitni valami miatt.
2020. okt. 30. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy haragszanak rád valamiért? Rossz fát tettél velük a tűzre?
2020. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem. Csak más mindig “érdekesebb “ volt talán mint én :D
2020. okt. 31. 00:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valami olyan dolgot vennének észre benned, ami tetszik nekik, mert még nem tudták rólad, akkor újra barátok lennétek. Új oldaladat tudnád mutatni. Esetleg nem lehet, hogy túl sokat iszol egy ilyen buli alkalmával?
2020. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem azért szeret ami vagyok, akkor inkább ne is legyen a barátom . Ha neki érdekesebb volt más ,hat menjen , az idő biztos segít majd. Ha nem, így jártam, hála égnek az isten utamba sodort egy férfit akivel már 3 éve együtt vagyok, vele jó minden. Igaz nem olyan mint egy igazi jó barátság , de legalább nem vagyok magányos .:)
2020. okt. 31. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!