Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmenjek bulizni?

Elmenjek bulizni?

Figyelt kérdés
Napi 3000 új fertőzött van, engem pedig Pest környéki ismerőseim felhívtak kocsmázni. Veszélyes lenne most felmennem? Vagy van értelme egyáltalán?

2020. okt. 30. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, minden rendben van
Inkább ne
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Igen, nyugodtan menjél, főleg úgy, hogy hétfőtől már a bulihelyeken is kötelező a maszk, és csak akkor veheted le, hogy ha iszol vagy eszel. Élvezd még ki az utolsó, kötetlen szabadságot. Nem kell itt besz..rni, nem olyan veszélyes a helyzet, mint ahogy azt a kamu média állítja.
2020. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha közvetlen közeledben élnek veszélyeztett emberek, akkor én inkább nem kockáztatnék. Ha nem, akkor én is azt mondom, mint az első, élvezd ki az utolsó maszk nélküli bulizást :D
2020. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
menj amíg még teheted!
2020. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Nyugodtan, még nem teltek be a kórházak.
2020. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végül elmentem. Látom több az intő válasz. Nagyon felelőtlen voltam szerintetek?
2020. okt. 30. 23:48
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem voltál felelőtlen.
2020. okt. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Most engem le fognak pontozni, de nem érdekel.

2019,2018,2017 és előtti években elmentettek bulizni gondolom ősszel/télen, holott influenza járvány volt.

Most van mellette a koronavírus, simán elmehet. A vírus nem feltétlenül veszélyesebb az influenzánál.

2020. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férjem Covid-ellátóba kirendelt orvos, köszönöm a sok felelőtlennek...
2020. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!