Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez miért ok arra, hogy megszak...

Ez miért ok arra, hogy megszakítsuk a barátságunkat? 23/N

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel régóta ismerjük egymást, elég sok dolgot elmondunk egymásnak, és amikor közöltem, hogy lefeküdtem egy pasival, aki 17 évvel idősebb nálam, teljesen kiakadt. Undorítónak nevezett és nem érti, hogy tudtam valakivel lefeküdni, aki ennyivel idősebb nálam. Most ott tartunk, hogy beszélni sem akar velem. Ez 2 hete történt, azóta se kép, se hang, nem hajlandó velem szóbaállni.
2020. okt. 31. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvan a maga értékrendje. Ha neki ez nem fér bele, szíve joga, hogy megszakítsa a barátságotokat. Önmagában a korkülönbség engem sem zavarna barátnők esetében, de ha pl házas férfival csinálta volna, akkor én is átgondoltam volna a barátságunkat. A barátokat meg lehet választani.
2020. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem įrígy,van neki palija??? Mondjuk azt jó lenne tudni hàny èves vagy??? Ha 18-35 Vagy idösebbek vagytok az ok, ha még gyerek vagy az tényleg undorító,a férfi részérôl.
2020. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h van valami traumája ezzel kapcsolatban és ezért kiakadt. Olyan eltúlzott reakció ez, hogy szerintem nem rólad szól, hanem róla.
2020. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Ja, bocs most làttam hogy 23 éves vagy, ès 40 a baràtod ,azzal nem Értem mi a baj,még egy 50 éves is lehet jóképü, sportos, fiatalos,ha jól nèz ki ,nem hàzas, és jól kijöttök,akkor a baràtnö helyében Én örülnék a boldogsàgodnak.
2020. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Vagy csak szexeltek??? Nem vagyok az alkalmi kapcsolatok híve, de ott mèg kevésbé szàmít a kor. Nem inkàbb az nem tettszik Neki, hogy csak ùgy összefekszel idegenekkel??? Ami egyébként a magànügyed, ha nem is ért vele egyet (èn sem) akkor sem indok hogy haragudjon ràd.
2020. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ő sosem volt a barátnőd. 🤷‍♀️
2020. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem sem rád akadt ki. Neki van valami a fejében, ami a történtek hatására bekattant neki, és kifordult magából... Annyira túltolta a dolgot, annyira irracionális a reakciója, hogy szerintem sem rád haragszik, csak nem tudja jobba kezelni a dolgot, és felfedni dühöngésének okát.
2020. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ami 2 felnött ember szabad akaratàból történik,azzal mégis mi a baja egyeseknek??? Teljesen mindegy Hàny éves az a 2 ember,csak nagykorù legyen szerintem, Aki màst mondd az meg irígy.
2020. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 23 éves vagyok és én is tetszettem egy 40 éves pasinak. Mi nem feküdtünk le csak nyomult rám. Az én barátnőm is kiakadt ezen.
2020. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!