Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi idő volt a leghosszabb,...

Mennyi idő volt a leghosszabb, ameddig egy mérgező barátot elviseltetek?

Figyelt kérdés

Mérgező alatt a következőkre gondolok:

-folyamatos játszmázások

-állandó próbatétel alá vétel

-lelki szemetesnek használás

-elnyomás-uralkodás

-őszinteség teljes hiánya, hamisság



2020. nov. 1. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig, ő nem a barátod.
2020. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

3-4 év, de a vége felé már nagyon betelt a pohár. Sokkal hamarabb észre kellett volna vennem az "intő jeleket" és utólag már nagyon bánom, hogy ilyen sokáig tartott, mire ráeszméltem..

Nagyon hosszú lenne leírni, hogy pontosan milyen is volt ez a "barátság" nálunk, de fokozatosan jelenetek meg nála a toxikus tulajdonságok.

2020. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Nálam az volt, hogy nem lehetett vele őszinte lenni, kipletykált, kigúnyolt a hátam mögött.. Nagyon durva dolgok voltak...


Kiskorom óta ismertem, kb. 15 év. De jóval korábban nem kellett volna beszélni vele...

2020. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolatok pont ezek miatt nem tudtak barátsággá minősülni. Csak jelen voltak az életemben, mint emberek, és csak addig, amíg a körülmények úgy alakultak, hogy elváljanak útjaink. Egy pillanatig nem nyúltam egyikőjük után sem.
2020. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
22 év sajnos... Mivel kiskoromtól kezdve ő volt a legjobb barátom, így sokáig azt hittem, hogy az a normális, amit ő csinál. Aztán ahogy egyre több időt töltöttem más barátokkal, lassan összeállt a kép, hogy mennyire egy mérgező ember és a barátok társaságában alapból nem kellene annyira szarul éreznem magam, mint amilyen vele volt.
2020. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3 évig.

De ebben a 3 évben végig asszisztáltam az összes "identitás krízisét" és próbáltam neki segíteni de a vége az lett, hogy mivel elvileg követendő példa voltam számára elkezdett egy csomó dologban utánozni.

Ugyan akkor meg lenéző is kedett lenni velem.


Meg nem tudta elviselni ha az ember figyelme nem 100% -ig rá iranyúlt. Na meg ha, egy picit rám terelődött mások figyelme mélységesen irigy lett.

Irigy volt a cuccaimra is éppen ezért szídta őket, persze arra jók voltak, hogy koncertekre kölcsön adjam őket és azokban feszítsen.

2020. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem 13 év volt, az utóbbi 1-2 év lett pokolibb. Minden, amit felsoroltam, megtörtént. Mindent megtettem, hogy segítsek rajta, és szép lassan bennem ivódott fel a sok keserűség. A végén elengedtem, mert rámentem volna teljesen. Most jó így. Néha gondolok még rá, mert sok mindenen mentünk keresztül együtt. Itt sokan panaszkodnak ilyen barátságokról, érdekelt ki meddig "húzta".
2020. nov. 1. 12:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
3 év. De ő mindig megjegyezte, hogy mikor vagyok negatív. Érdekes, mert akkor, amikor megszüntette velem a barátságot, fájt, most meg elmépedve gondolok vissza, hogy néha milyen tudott lenni.
2020. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2 év. Mindig reménykedtem benne, hogy megváltozik. De végül beláttam, hogy ez sose fog megtörténni, úgyhogy lezártam azt a "barátságot".
2020. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

#3 vagyok


Pont ma találkoztam vele a temetőben, kinevetett, meg kibeszélt. Jól döntöttem. Pedig pont azért nem állítottam el, hogy ne csinálja ezt, mert ellenem tud teljesen fordulni. Illetve nem akartam elküldeni a régi barátságra hivatkozva.


Pedig volt olyan, hogy részegen meggyújtotta a függönyt, meg leégett a szoba és azt hazudta otthon én voltam stb. Meg k..vázott.

2020. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!