Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó külsejűek, szerintetek ti...

Jó külsejűek, szerintetek ti beképzeltek vagytok mert jó a külsőtök?

Figyelt kérdés
2020. nov. 1. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem vagyok az, mert a barátnőim már többször "rám förmedtek", hogy ne szerénykedjek már.
2020. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok bekepzelt, de nem is mondogatom hogy jaj en szegenye csunya vagyok, mert az alszerenyseget utalom. ha valaki megdicser akkor megkoszonom, de nem a kulsom hatarozza meg azt hogy mennyire tartom magamat ertekesnek
2020. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2


Ha tegyük fel 1,40 cm-es görbe törpe lennél is pont ugyanez lenne a személyiséged és önbecsülésed? Köszi!

2020. nov. 1. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt honnan tudhatná bárki is? Van aki beképzelt és van aki nem. Én sem vagyok beképzelt, sőt sokszor alul értékelem önmagam.


Kérdező azzal meg hogy kötekedsz semmit sem érsz el, max azt hogy egy tuloknak fogunk tartani

2020. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki bekepzelt, az ugysem veszi eszre. Lehrt en is az vagyok, honnan tudnam.
2020. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem jóképünek mondanak, de kicsit csúnyának tartom magam, szóval egyáltalán nem vagyok beképzelt:)
2021. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!