Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek alapján sajnálhatja hogy...

Ezek alapján sajnálhatja hogy tönkrement a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egyik "barátom" ellenem fordította egy másik barátomat, most ők is haragban vannak egymással. Az előbbi legyen Nóra, az utóbbi meg Bence. Nóra elment Bencéék osztályából, és akkor Bence azt mondta neki hogy nem bánja, menjen nyugodtan, miatta nem állok én vele szóba. Miután Nóra összeugrasztott engem Bencével, Bence azt is mondogatta hogy Nóra szerelmes belé biztosan. Ezek alapján Bence sajnálhatja hogy velem a barátsága véget ért?

2020. nov. 3. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Pozicionalja csak magàt.mivel te maradtal igy jobb ha veled marad jóban.

Igazabol szerintem azt sajnalja hogy elment Nora

2020. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát de velem veszett össze...Nórára mérges, mertő köpte be
2020. nov. 4. 02:51
 3/5 anonim ***** válasza:
En nem a felszinröl irtam hanem ami mögötte van.Nórara valojaban azert merges mert elmegy es őt gondolom le se tojja már
2020. nov. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*a Nóra őt
2020. nov. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem, naponta veszekszenek... ennyire nem érthető, amit írtam vqgy nehéz a fejed?😬
2020. nov. 4. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!