Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kövessem újra be ezek...

Hogyan kövessem újra be ezek után?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, régebben a legjobb barátnők voltunk, de sajna sokat féltékenykedtem rá ha mással volt, mert amikor velem össze veszett akkor mindig másra mondta, hogy a legjobb barátnője. A lényeg, hogy én másik suliba mentem, és akkor kikövettem, nem vesztünk össze, meg semmi ilyen, csak utána eléggé eltávolodtunk és akkor már tényleg más volt a legjobb barátnője akivel sokszor posztolt közös képeket instára. Ez nekem rosszul esett, és nem akartam ezt látni, ezért kikövettem. Utána ő még követett, meg persze tartottuk a kapcsolatot, de egy idő után csak úgy megszűnt a kapcsolat és már nem írtunk egymásnak (ez akkor volt amikor ő is új suliba ment). Aztán egy idő után észrevettem, hogy már ő sem követ engem (lehet azért mert észrevette, hogy én is kikövettem vagy mivel nem beszéltünk már ezért).

Viszont azóta újra felvettük a kapcsolatot, nem vagyunk legjobb barátnők, de jóban vagyunk és szeretném visszakövetni, de ez olyan furán venné ki magát ha egyszer csak újra bekövetném nem? A profilja nem privát, a múltkor likeoltam a képét, emiatt lehet azt hiszi hogy követem, és fura lenne ha menne neki az értesítés, hogy elkezdtem követni mert akkor egyből tudná, hogy eddig nem követtem és valamikor kikövettem, még ha eddig nem is tudta.


Viszont vissza szeretném követni, ciki lenne ennyi idő után már?

Tudom hülyeség volt kikövetnem, de akkor még gyerekesen gondolkodtam, meg kislányosan féltékenykedtem. De azóta már érett lettem.


2020. nov. 5. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

"De azóta már érett lettem."


Nem lettél.

2020. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld ujra és kész.Hiszen õ sem követ már.
2020. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor szerintetek ne parázzak ezen és csak simán, mintha természetes lenne kövessem be újra?
2020. nov. 5. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!