Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Úgy érzem...

Mit csináljak? Úgy érzem ennek a barátságnak vége!

Figyelt kérdés
7 éve ismerem egy lány barátomat. Nagyon sokat beszéltünk régebben, de amióta kiment külföldre és összejött egy pénzes vénemberrel azóta 180 fokos fordulatott vett. Azt mondja én változtam és az én ö hozzáállásával vannak problémái. Pedig én mindig meghallgattam amikor valami problémája volt stb. Mindig ha hazajött írt, hogy itthon van és mindig készültem aprobb kedvességekkel. Most meg olyanokat mond, hogy neki fontosabb a megélhetése, lakhatása, párkapcsolata. Vén fószernél lakik, nyelvet nem beszél, heti egyszer írtam messengeren, hogy mivan vele meg most a vírus alatt is, de úgy érzem ö már lezárta ezt a barátságot. Sosem akartam tőle többet mint barátság. De szerintem ő sem. Jol elvoltunk és eltávolodtunk ugy érzem. Néha rámír, de olyan felszínesnek érzem az érdeklödését. Felejtsem el?

#barátság #Barátság nő és férfi között #Lemorzsolodás
2020. nov. 7. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Bizony vége. Belezakkant a jó létbe. Neki az már fontosabb mint a “proli” baratai.
2020. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Azért én érzek némi féltékenységet a soraidból. Ha nem lennél féltékeny akkor semmi okod nem lenne ítélkezni felette és pénzes, vén fószerként hivatkozni a párjára.

Lehet hogy ezt érezte meg ő is és ezért távolodott el.

2020. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted?
2020. nov. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha az en paromat valaki ven foszernek tartana, eszerint a logika szerint engem meg krvanak, akkor en nem akarnek baratkent tekinteni ra.
2020. nov. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2-es hozzászólónak! Nem vagyok féltékeny rá csak szarul esik, hogy eldob egy hét éves barátságot ugymond csak azért mert már belecsöppent a jolétbe és már nincs szüksége az én barátságomra. Elmaradoztak a találkozások az utobbi két évben és elötte mindig találkoztunk, ha hazajött.
2020. nov. 7. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!