Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eltörtem az egyik barátnőm...

Eltörtem az egyik barátnőm telefonját,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felszerettem volna hívni az anyukámat mert az én telefonom lemerült,és amikor vissza tettem az asztalra lecsúszott mert rossz helyre tettem. A képernyő bal felső sarka tört be,az összes többi része ugyan olyan mint volt és lehet is használni a telefont. Sírt és nagyon nagyon sajnálom. Nem direkt volt,tényleg... Sajnos nem volt rajta üvegfólia sem de most nem tudom mi lesz,egyébként az anyukája a tanárom... Anyának elmondtam és nagyon mérges volt,hogy milyen figyelmetlen vagyok,ami jogos is... Nagyon sajnálom és szidom magam emiatt,nem tudom mit tegyek... Szerintetek mi legyen? Nagyon sajnálom és szomorú vagyok... Azt mondta nem haragszik,de nem tudja mi lesz. Remélem volt rajta garanciája vagy valami :c

2020. nov. 7. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Meg kell csináltatnod. Ez alap.

Vagy ha ő, akkor elkéred a számlát és kifizeted.

2020. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Törésre csak nagyon ritka estben van garancia, azt ugyanis külön kell kötni a készülékre. Ha eltörted akkor vállald érte az anyagi felelősséget vagyis, hogy kifizeted a képernyőcserét. Nagyjából ennyit tehetsz.
2020. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd ki a kárt, menjetek el szervizbe.
2020. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alap
2020. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja ja ki kell fizetni. Ezt most elcseszted.
2020. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
úristen kölyök, mégis hány éves vagy? öt? hat? szerintem felette már alap, hogyha eltöröm elrontom más holmiját, azt nekem kell pótolni (vagy anyának, de mindenesetre nem a károsultnak)
2020. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifizeted a kárt és kész. Azért kardotokba ne dőljetek egy telefon miatt.
2020. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!