Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy legjobb barátnőm...

Van egy legjobb barátnőm akivel már 8 éve legjobb barátnők vagyunk. De mostanában eleggé összezavarodtam,hogy mit is érzek iránta. Illetve nem tudom mit kezdjek a helyzettel, öt választotta helyettem? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Van egy, legjobb barátnőm akivel már 8 éve legjobb barátnők vagyunk. De mostanában eleggé összezavarodtam,hogy mit is érzek iránta. Lehet azért mertbevallotta,hogy meleg. De az a főbb problémám,hogy van egy új barátnője aki ha mellette van és megszünök létezni mellettük és ez nagyon zavar. Ezt haraggal viszonzom mert idegesít hogy ha van valami problema elöbb szalad hozzá mint hozzám. Nem tudom mit kezdjek a helyzettel és nem tudom hogyan döntsem el mit is érzek iránta? Nagyon féltékeny vagyon mostanábán és félek hogy őt választja helyettem. Köszönöm a segítseget előre is. L/18

2020. nov. 8. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hárrérbe kerülsz, hiszen az új barátnő valószínűleg a legjobb barátnőd kis szerelme vagy kiszemeltje.
2020. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki ezeket, lehet hogy tud segíteni benne, hogy tisztázd a vele kapcsolatos érzéseidet.
2020. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Ettől még nem lettél leszbikus. Teljesen természetes, hogy ebben a korban nagyon ragaszkodsz egy barátodhoz/barátnődhöz és ha ez az illető hanyagol, az fáj.

Nekem is volt ilyen, középiskolai legjobb barátnőm, akivel össze voltunk nőve, érettségi után új társaságot talált, és egyszer csak le voltam ejtve. A napi találkozásokból, beszélgetésekből hirtelen max. havi egy lett.

Nagyon fájt és sírtam is, tényleg olyan volt mint valami féltékenység, szakítás.

Beszéltem is vele, ő meg megdöbbent mert neki nem így jött le, őt csak vitte az élet tovább, és észrevétlenül "elfelejtett" engem. Ezt el kellett fogadnom. Sikerült is, de csak hónapok után. Nem üldöztem, stb, hanem önmagam megbirkóztam ezzel és továbbléptem másfelé én is. Azóta is jóban vagyunk, de már csak max évi 2-3 szor találkozunk. Azok az új barátai azóta is megmaradtak, és velük szorosabban tartja a kapcsolatot, mint velem. Ilyen az élet, senkire se erőltethetjük rá magunkat, ha a másik nem vevő ránk. Ezt el kell fogadni, nincs más választás. Nem lehet győzködni a másikat, ha neki nincs igénye a találkozásokra. Lehet, ha most üldözöd, egy ideig megint foglalkozni fog veled, de utána úgyis megint eltűnik. Ha neki a másik nő érdekesebb, akkor ez van. Még egyszer hangsúlyozom, ettől nem lettél leszbikus, ez a ragaszkodás a te életkorodban természetes.

2020. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
ez minden párkapcsolat esetén, főleg frissnél így van. majd, ha neked lesz valakid, akkor te se a barinőd vállán sírod ki magad, hanem a pasidén. ne féltékenykedj inkább barátkozz össze a barátnőjével.
2020. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
ugyan miért kéne összebarátkoznia valakivel, akihez semmi köze?
2020. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!