Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fontos vagyok neki?

Fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom. Kiskorunk óta ismerjük egymást, volt hogy pár évig nem beszéltünk aztán megint. Most eléggé közel kerültünk egymáshoz, mint régen. Párhónapja kezdtünk el újra beszélni és szinte mindennap találkoztunk.


Most pár hónap elteltével azt veszem észre, hogy nem is keres semmi. Ő ezt azzal magyarázza, hogy nem mindennap kell találkozni a barátokkal. Mindennap én írok neki és én kérdezek rá a találkozóra(nem mindennap kérdezem meg). Közbe egy másik baráti társaságával mindennap eljár. Felháborodik, ha ezt felhozom neki. Azt mondja fontos vagyok neki és nem akarja elveszíteni a barátságunkat... Nem tudom, szerintetek?



2020. nov. 12. 01:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem akar elveszíteni, de mások magasabb prioritásban vannak, mint te. Talán ezt nem tudta őszintén kifejezni neked, mert nem akarta volna, hogy hibás legyen, ezért mondott annyit, hogy "nem mindennap kell találkozni a barátokkal", ami egy szuperüres szöveg. Nem minden nap kell, de te szeretnél, és mivel jól érzed magad vele, minden nap akarsz.


Talán ragaszkodónak is érez téged, ami kellemetlen a számára. Szerintem elég rosszul kezel téged, hogy ilyenek miatt háborodik fel. Hisz te csak kedveled, szeretnéd a figyelmét, gondolom finoman közeledsz hozzá.


Szóval, kevésbé érdekled őt, mint amilyen közel érzed te magad ő hozzá, és mint amennyire te neked szükséged lenne rá.

2020. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj, lányok, mi a bánatnak erőltetitek a fiú lány barátságot? Evolúció bácsi nem azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak egymással, hanem mert így van biztosítva a fajfenntartás. A fiú reménykedett, hogy talán lesz valami, aztán azt látta, hogy nálad csak barátként jöhet szóba, tehát továbbállt. Ez van.
2020. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!