Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is van abban a helyzetben,...

Más is van abban a helyzetben, hogy amikor normális hangnemben beszél akkor a kutya nem hallgatja meg, levegőnek nézik, hogy figyeljenek rá agresszíven, ingerülten kell kommunikálnia, ilyenkor viszont nem a mondandójára figyelnek?

Figyelt kérdés

Hanem szörnyülködnek, hogy milyen bunkó, alpári a stílusa?


Ez a rossz külső miatt van, minek eredményeként ha nincs sapkád azért vernek meg, ha meg van akkor azért?


2020. nov. 14. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt màr olyan mikor csendben beszolt az exbaratom vmi orbitàlis és sértö baromsàgot. Csendben érveltem is es elmondtam hogy rosszul tud dolgokat ezert meg azert ..levezettem logikai uton.


Erre folytatta tovabb csendben halkan az orbitalis baromságàt.

Itt màr kiakadtam hogyan lehet ennyire értetlen miert sérteget ráadásul szimpla racionalis logikàval nézve sincs igaza.


Erre meg jön az ugye miert kiabàlok. Es szerintem ennek örült is jocskàn, hogy felcseszte az agyam.


Most ilyen affèrokra visszagondolva vele, szinte hálát érzek, hogy nem vagyunk együtt.

2020. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*Rà tipikusan jellemzö volt hogy extra higgadtan szol be aztàn mozizik azon hogy ki vagyok akadva. Es fujja tovàbb. Es persze nekem nem lehet igazam ha ö azt mondja piros ho esik. Ha fejen állok sem lesz neki fehér a ho.


Hu de gyülölöm mai napig

2020. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most igazából mi a kérdés?


Attól, hogy agresszív leszel még pont ugyanúgy senkit nem fog érdekelni a véleményed ez nem külső kérdése.

2020. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az en kutyam meg akkor teljesit parancsot,ha kifejezetten udvarias kedves halkszavu vagyok vagy kezjel van. (Stafford)


Az udvariatlan hangnemu beszedet ignoralja.


Az elozo kutyam meg igenyelte az orditast. (Foxi)

2020. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!