Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb fiú barátomna...

Az egyik legjobb fiú barátomnak annyit mondtam hogy naiv és erre megutált , szerintetek mit kene tennem hogy helyrehozzam a dolgokat ha en beszelni akarok vele ő nem ír vissza, probálkozom hogy ne utáljon de nem tudok mar semmit tenni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt hiszi nekem ez jol esik pedig nagyon nem , bem tudom ennek van e más oka is vagy nem tudom

2020. nov. 14. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérjél elnézést.Mond,hogy nem úgy gondoltad.
2020. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szólj hozzá, ha szükségét látod. A reakcióiból meglátod, hogy akar-e haragudni. Ha akar, akkor haragudjon. Sértődékeny kiskamasz, nem érett a kapcsolatra és a barátságodra, mert ilyenért nem szokás megharagudni, hanem elgondolkozni rajta és esetleg megköszönni.

Ne bánkódj.

2020. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, köszönöm a tanácsot igyekszem teljes mértékben megfogadni
2020. nov. 14. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ilyen most, mert rátapintottál egy gyenge pontjára, ami betalált, és nem mer szembenézni vele. Beszéljetek, írj neki, hogy beszéljetek, mert el szeretnéd neki mondani, miért mondta azt, amit, és hogy ez fontos lenne.

Nem rosszat akartál vele szerintem, csak felb*a magát sajna ezen.

2020. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De én irtam neki többször is de nem válaszolt sose csak látta , igy nem tudom hogy kéne kezelnem a dolgokat
2020. nov. 14. 19:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha durcáskodik akkor hanyagold. Nem ér annyit, hogy rágódj rajta. Egy ilyen szóért megsértődni?
2020. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én se értettem miért pont erre a szora , főleg ugy hogy semmi oka
2020. nov. 14. 19:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Védd ki azzal, hogy a naivság nem degradáló tulajdonság, egyszerűen csak azért mondtad, mert félted, hogy kihasználják és átverik mások.
2020. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jó , koszonom ez biztos beválik
2020. nov. 14. 20:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Megsértetted, és szerinted semmi oka rá, hogy megsértődjön mert negatív jelzővel illetted.

Gondolom azok az üzenetek sem bocsánatkérések voltak

2020. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!