Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudtok ezen a bolygón...

Hogy tudtok ezen a bolygón nyugodtan élni, tudva mennyi szhar ember van?

Figyelt kérdés

Mármint engem nem vigasztal, hogy van néhány jó ember is, a tudat, hogy egy szhar emberek által dominált világban élek eléggé nyugtalanít úgy állandóan.


Ti ezzel hogyan birkóztok meg?


2020. nov. 15. 15:16
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Úgy, hogy ha nyugtalanul élek, akkor is pontosan ugyanannyi van.

Úgyhogy emiatt nem idegesítem magam.

És nem is bírkózom vele.

Élem a saját életemet úgy, ahogy az nekem jó. Más hülyesége miatt pedig nem idegesítem magam, mert attól ő nem lesz normálisabb, maximum én kapok agyvérzést - ennyit pedig nem ér az egész.

Neked is azt javaslom, hogy ne húzd fel magad mások miatt, mert rohadtul nem éri meg.

2020. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Hát igen, próbáltam de nem megy sajnos.


A legjobban az idegesít, hogy szinte mindegyik csak ki akar tűnni valamivel. A szerénység szerintük gyengeség. Mindekit csak a dominancia foglalkoztat. Tényleg mint valami állatkertben.


Azért nem tudom figyelmen kívül hagyni, mert a mindennapi életben is kihat rám ez az egész. Ebben kell élnem, boldogulnom. Nem opció a társadalomból való kivonulás.

2020. nov. 15. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Van sok jó ember is. Nekem nagyon sokat segítettek kollégák az elmúlt pár hónapban teljesen ingyen önzetlenül. Nem tudom, hogyan fogom nekik visszaadni.
2020. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 9000 nm-en vagyok otthon. Kis akácos, kis fenyves, kis tó, minden, ami kell. A barátaink, gyerekeink meglehetősen sűrűn jönnek, a többi "szhar ember" meg hidegen hagy.
2020. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy nem vonzom őket.
2020. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igyekszem csak azokat az embereket magam mellett tartani akik pozitív hatással vannak az életemre
2020. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!