Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Természetes ha valaki azért...

Természetes ha valaki azért utálja az embereket, mert mindenhol kiközösítik, beletörlik a lábukat?

Figyelt kérdés
Más is van ezzel így? Meg szoktak szidni, hogy miért utálom az embereket, pedig szerintem normálisnak mondható ez a reakcióm.
2020. nov. 15. 18:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Ha mindenhol kiközösítenek és lábtörlőként használnak, érdemes elgondolkodni azon, hogy nincs-e veled valami gond.
2020. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
A hiba benned van, ha mindenhol utálnak és kiközösítenek. Vajon miért is nem fogadnak el téged? Gondolkozz el a saját viselkedéseden!
2020. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1


Talán a külsőm és mert túl szerény, csendes és becsületes vagyok. Ezen kívül nem hinném, hogy van gond velem.


Egyedül a szüleim és testvéreim tisztelnek és vesznek emberszámba.


Nem tudom, hogy miért.

2020. nov. 15. 18:15
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

"Talán a külsőm és mert túl szerény, csendes és becsületes vagyok."

Jaj, ekkora hazugságot ritkán olvasni. Senkit nem közösítenek ki mindenhol csak mert más a külsőd, vagy mert csendes vagy. Kifogás, kifogás!!


Foglalkozz önismerettel, hogy megtudd, hogy mi a hiba benned.

2020. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4


Ismerem magam, hidd el.


Nincs jellembeli hibám, tényleg beszületes vagyok, lelkiismeretes, a dolgom elvégzem mindig. Nem vagyok bunkó, tahó, tiszteletlen stb. Talán ez is a gond, mert akik ilyenek jobban beilleszkednek.

2020. nov. 15. 18:21
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Velem is ez a helyzet de rám nagyon irigyek az emberek. Rendszerint szétszélednek ha megközelítem őket és sajnos sokszor belém kötnek, próbálnak keresztbe tenni nekem.

Úgy gondolom, hogy normális reakció erre megutálni az embereket, mert én látom csak igazán az igazi énjét a sok gyenge sz@rnak de persze tisztelet a kivételnek, de sajnos 90%-ra igazak a leírtak. Örülni kell, hogy megkímélnek maguktól és nem téged támadnak hátba.


Kérdező, ha nálad is hasonló okok miatt akkor nyugodtan nevesd ki őket, hogy mennyivel jobb vagy náluk. Nem kell velük foglalkozni ha meg beléd kötnek akkor szájkaratéban alázd porig őket. Ezt érdemlik.


Ne azok miatt aggódj akik kiközösítenek, hanem azok miatt akik barátkoznának veled de hátsó szándékkal. Sajnos ez még így is előfordulhat és résen kell lenni. Ez egy +1 ok amiért utálom az embereket, mert sok a kedvesnek tűnő ember aki valójában egy gonosz kígyó (tapasztalat).


Megkönnyítik a dolgod, na! Ne foglalkozz velük!

2020. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

"Nincs jellembeli hibám"


TÉVEDSZ!!!! Ha nem lenne jellembeli hibád, akkor ISTEN lennél, de mivel ember vagy, ezért tele vagy hibákkal, és jellemhibákkal is!


Semmit se tudsz magadról, mivel f..ngod sincs, hogy miért nem kellesz sehova! Csak találgatsz!

2020. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint mindenki hülye, mert nem ismerik fel benned a szentet. Csak tudod, ha mindenki szembe jön az autópályán, érdemes elgondolkodni, hogy valóban te vagy-e jó sávban?
2020. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Persze, létezhet ilyen. És jöhet a lepontozás, de láttam már ilyen embert. Simán az illető nem volt túl nagy érdekérvényesítő, ezért mindenhol lenézték és kihasználták.

De, én is hasonló vagyok, bár nekem azért 1-2 barátom van. Simán betudtam volna illeszkedni mindenhol, de nem erőltettem a dolgokat. Pl. előző munkahelyemen az kellett volna, hogy nyalizzak a főnöknek, lopjak a többiekkel vagy együtt szidjunk másokat. Hát, én ezekből kimaradtam, ezért csak felszínes haverságok lettek, de bármikor készen voltak engem is hátba döfni.

2020. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Mint a szomszédunk. Mikor ideköltöztek néhány éve, hamar kiderült, hogy rendkívül vallásosak, egy kis egyház hívői, ahol feltétel, hogy a pszichiátert utálni kell, mert az az ördögtől való. Aztán hamar kiderült, hogy ez miért van. Az első hónapban elkezdődtek a csesztetések, mindenbe belekötöttek ami létezett, feljelentették a szomszédot csendháborításért, minket a macskával basztattak, hogy hozzájuk jár, de mindenkinek jutott belőlük. A fickó senki köszönést nem fogadta, kezdetben a nő sem, ő már legalább visszaköszön és alább hagyott a bunkóság is, de nagyjából mindenki rühelli ezt az ízig-vérig vallásos, szabálykövető takony bandát.


Remélem hamar elköltöznek, de sajna nem fognak, sőt elkezdték magukhoz hívni a többi hitsorsost is.

2020. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!