Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy a barátom bulizni...

Jogos, hogy a barátom bulizni hívott, hogy másnap reggel órám van, mondván, nem vagyok mar csecsemõ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 07:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Nagy cucc, látom, humorérzéked nincs.
2020. nov. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Neurotech ***** válasza:
100%
Tehát akkor most "ovis" vsgy "csecsemő" a vád?
2020. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem pont attól NEM lesz valaki csecsemő, hogy felelősséget vállal a saját életéért, és mondjuk nem helyezi a munkahelyi/iskolai kötelezettségeit a "bulikázás" alá. Barátodék még nem jutottak el erre a szintre.
2020. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
A helyedben örülnék, hogy a barátom gondol rám és igényli a társaságom, és annak ellenére is megpróbál hívni, hogy tudja, kevés az esély, mert másnap dolgom van. Ilyenkor ha belefér, 1-2 órára találkozom vele pár sörig, aztán onnan mehet bulizni, ahova akar, én meg haza aludni. Vagy rábeszél, és mégsem haza aludni, és másnap szidom, mint a bokrot :D
2020. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%

13: jaj, hagyjuk már ezt a mindenki hülye, aki el mer menni szórakozni.

Attól, hogy valaki időnként szórakozik, még lehet felelősségteljes. Mint aki mindig ott ül, az sem lesz attól automatikusan felelősségteljes.

2020. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%

@12:15


Szerintem teljesen félre értették sokan, ahogy te is, amit mondani akartam. Nekem is voltak ilyen epizódok az életemben míg tanultam hogy május elsején nagyon buliztunk aztán másnap reggel a rendőrségről mentem egyenesen az iskolába...


De manapság már fel sem merül bennem hogy én ha másnak reggel dolgozni megyek, akkor előző este a nyakamba vegyem az éjszakát, annak ellenére hogy nyilván hétvégén azért eljárogattam szórakozni még nem volt ez a vírus helyzet.

2020. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%

16: És? Én is jártam régen bulizni hétköznap is. De akkor sem volt kötelező. Ha nem akartam, nem mentem. Most már én se járok. Ettől függetlenül nem zavar, ha más igen.

A kérdezőnek sem kötelező, ő úgy döntött, hogy nem megy. De nehogy már kikérje magának, hogy meghívták a barátai. Gondolom, ha nem hívták volna, akkor az lenne a baja :D

2020. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%
Javíts ki ha tévedek, de a kérdés nem arról szól, hogy a kérdező sérelmezi hogy lefikázták mert nem akart hétköznap bulizni menni?
2020. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%
18: Na ez aztán nagy fikázás :D
2020. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
31%
Értsünk egyet abban hogy nem értünk egyet. :D
2020. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!