Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen egy barátság? Én...

Milyen egy barátság? Én teljesen elvagyok veszve

Figyelt kérdés

Ált. Suliba voltak barátaim, de így most középiskolába 2 olyan barátom van akivel:

- ha a sulival van kérdésünk megkeressük egymást.

-1-2 közös témánk van amiről olykor beszélünk, amúgy meg az iskoláról vagy beüt a kívon csend.

-én nagyon ölelkezős,bújos vagyok, de ők nem szeretik ezt a dolgot, így velük nem teszem.

- én nem érzem ezt barátságnak. Csak úgy vagyunk az iskolába, mert h kell egy ilyen társ.

- unalmas is vagyok azt felismerem, mert nem tudok hozzá szólni a dolgokhoz, vagy társalgást kezdeményezni.

- már nem örülök úgy ha rám írnak,inkább 'ahh hagyál már,mit akarsz'. Hol ott szerelmes is lett az egyikbe még egy éve.


Szóval a kérdésem, h milyen egy barátság, mit tegyek ennek érdekében? Teljesen kilátástalan vagyok, és még nem is emlékszek h milyen volt a kapcsolatom az ált. Sulis barátaimmal.Annyit tudok h őket nagyom bírtam és még most is. Csak ugye nekik lettek új barátaik.


2020. nov. 18. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Igazi barátságok, amik életen át tarthatnak a fősulin, illetve egyéb közös érdeklődési körökből fognak születni.


De az se mindegy, hogy fiú vagy lány vagy. Lányok esetében nem nagyon beszélhetünk igaz barátságról.

2020. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szakgimibe járok, szóval ez egy közös érdeklődés.

Lány vagyok

2020. nov. 18. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányoknál amúgy is nehézkesebb ez szerintem, mármint a hosszu barátság.
2020. nov. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amint végeztek a sulival 2 hét múlva köszönni se fogtok egymásnak hidd el. Saját tapasztalat. Bff mit tudom én aztán jött az ÉLET na akkor nem volt bff fiú haverokon kívül egy lánnyal haverral se tartottam soha a kapcsolatot amint vége lett tanfolyamnak(ott is volt egy lány akivel nagyon jól kijöttem) egyből eltűnt xd, aztán amennyi munka helyem volt annyi barátom... Most 24 vagyok a bff-em a férjem❤️ a házunk, a cicánk, a szomszéd néni remek receptjeivel és fiatal kori sztorikkal, huhh és a szakik:D az asztalost többet hívtam amikor csináltuk a konyhát mint anyámat, akkor a vizes, a kőműves, az egész felujitos brigád.... Ezen kívül a kedvenc kis boltomba az eladó néni is ott van:) most terhes vagyok ha a babucink nagy lesz pl ovis akkor tuti az ottani anyukák lesznek a spancik aztán tovább megy a babucink suliba akkor meg új anyukák lesznek a spancik. Az embernek minden élet szakaszban mások lesznek a legjobb barátai csak azt akartam mondani:)

Bocsi a sok rizsáért terhes vagyok.🤣🤣🤣

2020. nov. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 nem mindenkinél így meg. Vki taratja az ált sulis barátaival a kapcsolatot. Elég sokan.

Meg én most a jelenlegi barátaimmal akarok szorosabbra fűzni a kapcsolatot, h legalább suli időben jól meglegyünk. Mivel én nem tervezek összejönni senkivel, így gyerekem sem lesz. A munka helyem meg valszeg otthonról fogom végezni. Szóval beszoptam, mert elégé igénylém a közelséget és a kisebb társaságot, vagy megörülők.

2020. nov. 20. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiatalság bolondság....

Amit tervezel nagy részt nem jön össze mert az élet jobbat szán neked hidd el ;)

Megjegyzem én se terveztem gyereket, se házat, se munkát.

Sőt orvos akartam lenni minden adott suli stb volt aztán jött egy kattanás és elkezdett érdekelni a marketing, dolgoztam a telekomnál elég magas beosztásban reklám/kis filmeknél stb majd még egy kattanás és egy saját építkezési vállalkozásunk lett 🤷 tök az ellentéte de hiába fogom mondani meg más is ennyi idősen ha valaki azt mondta hogy 2+2 az 4 azt mondtuk hogy nem, az 5...

Mellesleg ha igényled a közelségét meg a kisebb társaságot akkor gimis fejjel miért akarod eldönteni hogy te már pedig apáca ként meg otthonról fogsz meghalni? :D

Ember élvezd már az életét ne stresszelj ilyeneken be vonzod a magányt az életedbe, nem szabad. 4es voltam....


Ui: nem kell ahhoz pasi hogy teherbe ess 🤣

2020. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 hát jó😆

Jó az élet ha vkinek összejönnek a dolgok. Föleg ha nem terved be és jó dolog történik.

De vmiért lehet tenni. Ha elhatározom,h márpedig én ezt és ezt tervezem akkor ezt akarom és meg is lehet valósítani.


De amúgy nem loholom bele magam annyira. Majd jön magától. Tervezek dolgokat, de nem reménykedek benne 100% osan hogy össze. Főleg úgy h eddig nem igen jössz össze semmi. De majd lesz jobb...



Nemtom. Igazából hiszek a tapasztalt felnőtteknek, de néha jobb hülye tini fejjel ábrándozni😁

2020. nov. 20. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Én se vagyok felnőtt 100%-ban jó mondjuk nekem 16 évesen 24 évesek annak tűntek meg öregnek 🤣🤣🤣🤣🤣


Úgy el repülnek az évek hogy észre sem veszed:( nagyon nem jó... Sokszor még mindig azt hiszem hogy 2014 van.... vagy 2016 aztán fel eszmélek hogy Jézusom lassan 7 meg 5 éve volt.... Múltkor meg kérdezte egyik rokon hogy hány éves is vagyok mondom 23 -rám szól párom- azt se tudod hány éves vagy??? Mondom a ku rva életbe...🤦

Egyébként meg nem vagy hülye biztos hogy nagyon okos életre való ember vagy csak higyj magadban mert az élet jobb dolgokat tartogat neked mint amiket gondolsz mindig minden okkal történik. :) Ábrándozni mindig kell erről le ne szokj! Amíg abrandozik az ember tudd célokat kitűzni magának és az nagyon jó, mert sok siker élményed lesz amitol erős magabiztos felnőtt leszel :)

2020. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!