Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg a "barátaim" nem hívnak sehova. 1 éve majdnem minden héten hívtak magukkal majd karantén előtt egy kicsivel ez megszakatt. Azóta meg csak egyszer hívtak de szerintem csak sajnálatból. Tudom, hogy majdnem minden héten találkoznak mert snapen küldik mindig meg előttem beszélnek ezekről.

Szóval mi lehet a baj velem miért nem hívnak?

Vagy mit tegyek?


2020. nov. 18. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj mindannyiótokkal, hogy ilyenkor is a találkozgatáson jár az eszetek. Nem véletlenül zártak be a középiskolák, egyetemek: maradj otthon a seggeden.
2020. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Pár kérdés:

Egy városban laktok?

Mindannyian összejárnak, vagy csak 1-2 ember?

Miért küldik el snapen, ha kihagynak?😕

2020. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress más barátokat.
2020. nov. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem barátok. :)

21 vagyok 13-14 voltam mikor be jött a snap. Nagyon öregnek érzem magam....

Na de, az ilyen "haverok" kapják be mert csak tönkre tesznek és magadba keresed a hibát, kérlek ne tedd!

Nekem anno volt hasonló majd egy egész lavina lett ott hagytam a sulit és kerestünk egy jobbat új társaság stb jobb volt hidd el. Ilyenkor fejlődik a személyiségetek figyelj magadra de ne hibáztasd magad ilyenek miatt.

2020. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!