Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érezted már úgy, hogy nem éri...

Érezted már úgy, hogy nem éri meg ismerkedni, nyitni mások felé mert úgyis eltűnnek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem azert nem erdemes mert eltunnek.
2020. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem azért nem éri meg, mert eltűnnek. Persze ez is benne van a pakliban, mostanában divatos lett a ghostingolás. De nekem azért nem éri már meg, mert egyszerűen belefáradtam a hazug emberekbe. Sosem mondanak igazat, mindig sunyított valamit eddig az összes delikvens. Sajnos nekem rossz tapasztalataim vannak, persze van egy kevés jó is, de inkább a rossz emberek találtak be. Nem tudom mi az oka, akármennyire is vagy odaadó, kedves, őszinte, annál erőteljesebben taposnak át rajtad. Szóval nekem már elfogyott a türelmem, belefáradtam mindenbe. Feladtam az ismerkedést, úgy vagyok vele ha valakivel együtt kell legyek, akkor úgyis együtt leszek. De hogy én mégegyszer menjek, pitizzek, kedveskedjek, szeressek valakit, aki mocsok és kétszínű, na nincs az a pénz. Ha nem voltam elég jó kedves, jószívű, törődő emberként, akkor nincs szükségem senkire. Szemétnek kell lenni, akkor értékelnek majd.
2020. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. De nem csak azért mert eltűnnek.
2020. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak azért, hanem a fejedre nőnek.
2020. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt ez teljes mértékben igaz.
2020. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az embernek egy fix pont van az életében ilyen téren, az pedig a családja.
2020. nov. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!