Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A “kiegyensúlyozott” embereket...

A “kiegyensúlyozott” embereket idegesítik az érzelmes, érző lélek emberek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2020. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Én azért vagyok kiegyensúlyozott, mert közönyös ember vagyok. De nekem nem zavar, ha valaki érző lélek. Számomra kényelmesebb a közöny, de miért zavarna, ha valaki mély érzelmekkel rendelkezik? Inkább pont őket zavarja az én közönyöm.
2020. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Az érzelmes embereket minden emberfajta minden esetben idegesíti.
2020. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert lesz.arják, pont ezért kiegyensúlyozottak.
2020. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A kiegyensúlyozott mért van idézőjelben?

Mert az emberek így jellemzik őket, vagy mert épp hogy nem kiegyensúlyozottak?

Akit az emberek kiegyensúlyozottnak tartanak az nem biztos hogy az.

Aki tényleg kiegyensúlyozott, azt szerintem nem zavarja. De azt el tudom képzelni, hogy azt zavarja, aki egyébként pont hogy nem kiegyensúlyozott, max annak látszik.

És mindkét esetben jellemezhetik mások az illetőt kiegyensúlyozottnak.

2020. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5:

Szerintem azért van idézőjelben, mert a kérdező a hideg, érzelmi dilemmákra egyáltalán nem hajlamos emberekre gondolol, nem pedig azokra, akik dolgoztak azért, hogy eljussanak a kiegyensúlyozottságig.

2020. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6


Talált. Szerintem az érzelmek tesznek emberré minket.


A kiegyensúlyozottság szerintem csak eufemizmus az érezni képtelenségre, érzelmi ridegségre.

2020. nov. 20. 11:13
 8/16 anonim ***** válasza:

5 vagyok

Ilyen szempontból igen, előfordulhat, hogy idegesítik őket, mert ők nem vesznek részt az érzelmi dilemmákban.


7es!

Akkor szerinted valódi kiegyensúlyozottság nincs is?

2020. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8


Szerintem ez agystruktúrán alapszik. Van akik hajlamosak az érzelmekre van akik nem annyira. A pszichopátia is egy spektrum. Van a véglet amely csak nagyon kevés emberre jellemző de attól még nagyon sokan rajta lehetnek valahol a közepén.

Aki valóban érez az nem hiszen, hogy képes szabályozni az érzelmeket és megszabni nekik, hogy mikor aktiválódjanak és mikor ne. Ha ideig-óráig sikerül is az nem más mind elfojtás és előbb utóbb felszínre törnek.


Akik ezt az állapotot tartósan fenn tudják tartani azok minden bizonnyal nem éreznek vagy csak alacsony intenzitással.

2020. nov. 20. 11:41
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem elképzelhető. A túlérzékeny, érzelgős, mimóza emberek még a legkiegyensúlyozottabb, legtürelmesebb embert is képesek kikergetni a világból. Az utolsó kommented pedig egy igencsak buta és ócska kifogás, látszik, hogy fogalmad sincs az érzelmek mechanizmusairól és azok szabályozásáról.
2020. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!