Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha sokat gondolok valakire...

Ha sokat gondolok valakire akkor az azt jelenti, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm/barátom, akivel már évek óta nem találkoztam. Mostanában párszor beszéltünk messengeren és egyre többet gondolok rá.. Állandóan rá akarok írni vagy hallani szeretném újra a hangját. Tegnap is volt egy jó hangulatú beszélgetésünk, de ma már újra írnék neki szívem szerint. Tudom nincs értelme, de elképzelem, hogy mi lett volna ha máshogy alakulnak a dolgok akkor amikor még rendszeresen találkoztunk. Igazán kár, hogy most barátja van... ha nem lenne már rég találkoztam volna vele. De a lényeg, hogy bele lehet szetetni valakibe úgy hogy nem látom rendszeresen csak írunk egymásnak?
2020. nov. 21. 18:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért fura ez nekem, mert én eddig csak a személyes ismerkedésben hittem.
2020. nov. 21. 18:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, egy barátra is lehet sokat gondolni. A leírásod alapján mondjuk nem kizárt, hogy nálad erről van szó, de akár az is lehet, hogy csak magányos vagy és jó volt vele beszélgetni, azért érzed ezt. Szóval igazából nem is a lányba szerettél bele, csak hiányzik, hogy legyen egy barátnőd és mivel vele jól érezted magad, rá vetíted ki. Ez nem feltétlenül szerelem.
2020. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te a szerelembe vagy szerelmes, ami normális. A kérdésre a válasz nem. Tesómra, anyukámra gondolok a legtöbbet.
2020. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A leírásod alapján szerintem szerelmes vagy
2020. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Röviden,tömören:nem
2020. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 80% az esély, hogy szerelemről van szó. Akkor pláne, ha mondjuk olyan gondjaid is vannak, hogy étkezéskor nehezebben kajálsz, ha ő eszedbe jut. Tapasztalatból írom.
2020. nov. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!