Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan koptassak le valakit...

Hogyan koptassak le valakit kedvesen?

Figyelt kérdés
Több olyan ember, barát is van az életemben, akik folyamatosan velem akarnak beszélni, mert nincs más, akivel jóban vannak. Nem az a baj, hogy beszélni akarnak velem, nincs nekem semmi bajom velük, de már idegesít, hogy bárkivel beszélek egy közösségben odajönnek hozzám és aztán követnek engem, hogy beszélgessünk. (Próbáltam ignorálni őket, de nem hatásos.) Ha meg nem találkozunk, telefonon hívogatnak naponta 5-10 alkalommal. Hogyan rázzam le őket kedvesen, hogy ne bántsak meg senkit?

2020. nov. 21. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyeneket nem lehet kedvesen. Nem értik.
2020. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Szervezz kamuprogramokat velük. Beszéld meg velük, hogy x időpontban y pontban találkozunk aztán megyünk lazulni.


Persze te ne menj oda hanem ha hívnak, hogy merre vagy már mondd nekik, hogy "bocs, de valami közbe jött"


Ezt játszd el velük kétszer, többet nem keresnek.

2020. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Te se vagy semmi, ha itt vered magad miattuk, ahelyett, hogy a sarkadra állnál, és őszinte lennél velük...
2020. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!