Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire lehet valaki igaz...

Mennyire lehet valaki igaz barátnő ha egy kalssz ajándékra sajnál 4 ezret?

Figyelt kérdés

Ez az ajándék elég ritka, h&m márka. Rég volt üzletekben most már nincs.

Én sem szoktam több ezret költeni ajándékra, de ha találok valami ritkaságot amit tudm hogy a barátnőmnek nagyon tetszene, azt biztos megvenném.

Egyetemistákról van szó, diákmunkából származó keresettel.



2020. nov. 25. 08:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én a barátságot nem ajándékokban mérem. Hanem, hogy ha bajba kerülök, számíthatok-e rá. Ha valamire szükségem van, megveszem magamnak.

Ha egy ismerősöm egy boltban fölfedezne egy olyan tárgyat, ami nekem nagyon tetszene, én annak is örülnék, ha csak szólna, hogy itt és itt ez kapható. Aztán én megvenném magamnak.

2020. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy sajnálja rá? Megrendelted, hogy mit szeretnél ajándékba???

Gondolom, több embernek is vesz ajándékot, és végesek a lehetőségei.

Inkább te nem vagy igaz barátnő.

Nekem akkor is barátnőm a barátnőm, ha semmit se adunk egymásnak.

2020. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Jövőre is meg lehet venni. Nekem már megvan a jövő évi is számára.
2020. nov. 25. 08:25
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire lehet igaz barátnő az aki Elvárja, hogy költsenek rá?
2020. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem várom el, nem erről van szó. Én is csak véletlen vettem már meg a jövő évi ajándékot, mert megláttam és tudtam hogy imádni fogja.
2020. nov. 25. 08:31
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy év múlva adod oda? Addig megveheti, mástól kaphatja. Én tuti nem vennék egy évre előre semmit. Inkább odaadnám most. Ha annyira jó barátnő vagy és nem sajnálod tőle :)

Az ajándékozás meg nem arról szól, hogy kinézek valamit, aztán duzzogok, hogy miért nem azt veszi meg nekem. Ennyi erőből pénzt is cserélhetnétek és mindenki megveszi magának azt, amit akar.

Arról meg pláne nem, hogy szóvá teszem az értékét.

2020. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Azért nem adok most neki kettőt mert az igényességre is törekszem. Hogy néz az már ki hogy neki több dobozzal állítok oda a többi barátnőnek meg csak eggyel???!
2020. nov. 25. 08:52
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nincs elszállva pénzzel, különben meg tudná venni egyből. De aki kevésből kénytelen gazdálkodni, annak 4000 Ft sok pénz és ilyenkor van egy fontossági sorrend.
2020. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, felelőtlenség volt megvenned 'igaz barátnőnek' szánt jövő évi ajándékod, mert ha bármi módon rájön, hogy te itt milyen kérdést tettél fel, már nem lesz barátnőd.

Amúgy pedig az ajándékozásnál a SZÁNDÉK, az ajándékozott iránti ÉRZÉS a lényeg, nem pedig az ajándék ára.

A megajándékozottnak lehet értékesebb az is, ami olcsóbb.

.

Ahhoz pedig, hogy milyen értékű ajándékot vársz el 'igaz barátnődtől', választ ad a közmondás:

"Szuvenír nyihaha ne kukucska protkó!"

2020. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Normális barát alapból nem várja el a másiktól az ajándékot, és főleg nem problémázik ilyen miatt. Plusz normális barát nem centire méri, hogy "én ennyiért vettem te is vegyél ennyiért".


Mondjuk én ezt a "megvan a jövő évi ajándék" témát sem értem. Hiszen normális barát ha meg akar lepni valamivel, az meglep bármikor és nem évekre előre spájzol be ajándékokból.

2020. nov. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!