Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mik okán halt(ak) el nagyon...

Mik okán halt(ak) el nagyon jó barátságotok?

Figyelt kérdés

Kezdem: gyereke lett


Azt is írjátok le lécci hogy hány évesek voltatok amikor az a valami történt


2020. nov. 25. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valamelyikünk változni kezdett. Ilyenkor törvényszerű az eltávolodás, ha a másik nem ugyanazon irányba változik.
2020. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon jó barátságok nem halnak el....
2020. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Ha elhalt, sosem volt igazi. Az természetes, h ha vkinek gyereke lesz, onnantól az az első, de nem ok a barátság végének mert pl. egy jó barát olyankor inkább besegít, mintsem lelép.
2020. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Exem állította, hogy az egyik barátom meglopta. Az exnek hittem a hülye lilaköd miatt. Pedig a barátságunk arany korában, 14-23 éves korukig elválaszthatatlanok voltunk a barátommal. Most,6-7 év után talán kezd helyreállni a barátság.
2020. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

megváltoznak, más irányba tart az életük, messze költöznek egymástól és idővel elhal a dolog, ilyesmik

az utolsó velem is megtörtént, a gimis legjobb barátnőmmel másik városba mentünk egyetemre és eleinte még tartottuk a kapcsolatot, de aztán egyre ritkábban beszélgettünk, mert mindkettőnknek sok volt a dolga, a személyes találkozó se nagyon jött össze és idővel már nem volt olyan, mint régen

onnantól pedig már nem sok idő kellett, mire végül már nem kerestük egymást

2020. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Bunkó lett a párommal, folyamatosan bántotta, de előttem leplezte. 10 éves barátság volt.
2020. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönkert nem adta meg es inkabb leépitett hogy ne kérjem többet
2020. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Belépett egy mlm rendszerű üzletbe és onnantól minden beszélgetésünk erről szólt az ő részéről. Soha meg nem kérdezte, hogy vagyok, csak a hittérítő dumája. Beleuntam és leépítettem.
2020. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bekattant, és én már nem tudtam többet tenni érte. A végén majdnem rámentem lelkileg, ha hagyom.
2020. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9 kifejted?
2020. nov. 25. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!