Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barátnő az ilyen?

Szerintetek barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi aki ismerte már régebb óta a barátnőmet de nem volt köztük semmi,mivel haverok voltak.A pasi elkezdett kavarni velem de pár hét után rányomult a barátnőmre aki nem utasította vissza..Csak annyit mondott a barátnőm hogy nagyon sajnálja de hagyjam ezt a pasit mert úgyse akart volna komolyat.Utána persze sírt hogy a pasi miért dobta 1 hét után..

Egy másik sztori hogy megismerkedtem egy pasival akivel csak kavartunk.Utána az volt, hogy egy buliban próbált flörtölni a barátnőmmel aki ezt nem utasította vissza.

Mondtam a barátnőmnek hogy most miért kell ezt csinálnia de erre ő azt mondta hogy nem is jön be neki a csávó és csak azért flörtölt vele meg ilyenek hogy jóba legyenek...meg esetleg általa megismer más pasikat.

Szerintetek rendes barátnő az ilyen?



2020. nov. 27. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Te is kavargatsz jobbra-balra, ő is. Az, hogy most kétszer ő volt a második ugyanannak nem nagy dolog. Következő buliban fordítva lesz és kész.
2020. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem, nem barátnő az ilyen! Ez egy irigy pi**a.

Messziről kerüld!

2020. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ha kezd alakulni egy kapcsolat akkor azt elég gáz elrontani.
2020. nov. 27. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

2.vagyok

Amúgy, az ilyen pasik is hibásak.

Ha veled flörtöl, ismerkedik, miért ad esélyt más lánynak?

2020. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát van két ribi, akik egymás elől szipkázzák el a falu hímjeit.


És persze, -itt a gyíkon- a pasik lesznek a hibásak.

2020. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

"miért ad esélyt más lánynak?"


Nem hallottad még azt a mondást, hogy "mindig a nő választ"?!

2020. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
#6 ez se igaz.
2020. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6.! hallottam már. De őszintén, ha egy fiút komolyan érdekel egy lány, akkor nem tudja levakarni magáról a kapaszkodót??
2020. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De miért is vakarná le az újabb jelentkezőket??

Egy kakas mellett sok baromfi elfér az udvarban...

2020. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerinted normális dolog, hogy meg ismerkedett egy fiúval,kavarnak és az a pasi a buliban rá megy a kérdező baratnojere majd a barátnő nem hibás áá nem,no de a pasi sem az, nyomulhat itt mindenki már mindenkire, aki jön, jöjjön elven.

Ez a normális manapság, igaz...

Kedves kérdező, mindenki másképp látja a világot és ez így van jól, de akkor is kitartó amellett, hogy a válaszom: ez nem barátnő!

2020. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!