Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már barátságotok, vagy...

Volt már barátságotok, vagy haveri kör, haver, akivel megszakítottátok a kapcsolatot ? Vagy hogy titeket ignoráltak? Mi miatt jutottatok erre a döntésre ? Miért szakadt meg a kapcsolat? Bánjátok? Legszívesebben kitörölnétek ezeket az emlékeket?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy társaság, akivel így jártam, rossz passzban voltam és a vége felé már rosszul éreztem magam a társaságukban, mert sokat veszekedtek és balhéztak, ezért töröltem, ignoráltam őket. Sokszor gondolok mégis rájuk és picit frusztrál, hogy nem tudtunk békében elválni és úgy érzem ez egy elvarratlan szál az életemben.. Megint másnak családja lett, és jó ha 1 évben 3-szor összefutok vele, annyira nincs ideje, megint más kijelentette, hogy már nincs haszna belőlem, ezért vége.

2020. nov. 29. 20:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Nem akartam csalódást okozni az embereknek. Mindent elrontok, barátaimmal is ritkultak a találkozók. Bennem lehet a hiba, hogy mindent ennyire tönkreteszek. Tényleg nem vagyok jó barátnak. Embereket töröltem ki az életemből egyik napról a másikra. Ezt bánom.
2020. nov. 29. 21:06
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is volt egy baráti kör, akikkel megszakítottam a kapcsolatot. 5 évig volt egy párom, akivel a szakítás után is együtt kellett vele nyaralnom, buliznom, stb mert a barátnőm férjével nagyon jóban lettek, így mindig hívták, pedig 140 km-re vagyunk tőle. Aztán kicsit több, mint egy évvel a szakitásunk után a barátnőm beközölte, hogy akkor ő most elválik a férjétől az exem miatt, tőlem meg azt várta mindenki, hogy vágjak hozzá jó képet. Köszöntem szépen, kihagytam
2020. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2-es, Köszönöm a Választ. Sajnálom, hogy így alakult. Várom még a válaszokat, jöhetnek az okok és a miértek ! Nekem 1 ilyen szitu volt, amikor én építettem le másokat, ilyen ivós társaság volt, és bár a végén már ténylegesen rosszul éreztem magam a feszkók miatt, úgy érzem elárultam őket. Befejezetlen történet lett. Hogy nézek a jövőben így a szemükbe, ha valahol összefutok velük ? A többeik vonatkozásában pedig a találkozások ritkultak és fizikailag is eltávolodtam tőlük.
2020. nov. 29. 21:49
 4/23 A kérdező kommentje:
Várom még a történeteket, elég nagyvonalakban is.
2020. nov. 29. 22:22
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

A legjobb lány barátom párja eljött hozzám a házunkba. Az utcán elkezdett velem veszekedni. A csaj a háta mögött állt és lapított. Én felhúztam magam és egy hagyjatok engem békén kijelentéssel a lábára csaptam a kaput.

Utána nagyon sokat próbálkozott a csaj. Telefonon. Interneten,barátokon keresztül,de nekem nem volt erre szükségem. 10évvel később találkoztunk és egy "Szia te vagy az?"-al elintéztük a dolgot..

Néha le kell tudni zárni a dolgokat.

2020. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem leginkább elépítettek, kevés olyan ember van (maximum 1-2) akit én építettem le, de őket tényleg valós indok miatt, például azért, mert (mindketten fiúk voltunk) bevallota hogy bejövök neki, és igazából csak ezért beszélget velem. Én pedig biszexuális vagyok, de vele tényleg nem tudtam elképzelni semmit, így úgy voltam vele, hogy a legjobb az lesz, ha nem is beszélgetünk többet. A problémám egyébként megoldódott, mert otthagyta az egyetemi szakot, ahová együtt jártunk, szóval egy gonddal kevesebb.


A leépítések leginkább általános iskola végén, illetve középiskola végén voltak. Általános végén csak 1-2 ember volt, de a középiskola végén a konkrét "baráti" köröm épített le, mert már nem kellett a segítségem bizonyos tantárgyakban.. :) Egyetemen ezért már nem is próbáltam meg konkrétan barátkozni másokkal, van pár ismerősöm akikkel elbeszélgetünk az egyetemi dolgokról, de semmi komolyabb dologban - ivászatok, találkozások, ebédek - nem veszek részt, mert minek? Azért hogy 2-3 éve után lepasszoljanak? :D Az a kedvencem, amikor random bejelöl egy csoporttársam, akit max látásból ismermek, hogy van-e jegyzetem.

2020. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából nekem a tönkrement emberi kapcsolatok kudarcélmények és legtöbbször (kb mindig) magamat okolom. Azért nagyobb súlyú, mint ha mondjuk eltörik egy pohár..
2020. dec. 1. 17:16
 8/23 A kérdező kommentje:
És az így megszakadt barátságokkal kapcsolatban nem érzitek úgy, hogy sokkal jobb lett volna, ha meg sem történik és legszívesebben az összes közös emléket kitörölnétek velük ? Tápláltok haragot, vagy ellenszenvet emiatt a megszakadt barátotokkal, vagy inkább közömbösek számotokra ? Ciki lenne valahol összefutni véletlenül velük ?
2020. dec. 1. 17:28
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok: Én személyesen bánom, hogy egyáltalán szóbaálltam az ilyen emberekkel. Igazából nem vagyok már rájuk mérges, vagy dühös, inkább semleges, mintha nem is léteznének.
2020. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mikor tettétek túl magatokat a dolgon ? A tönktement barátság miatt mennyire tartod magad és mennyire a másikat felelősnek. Hogyan tudod/ tudtad magadban feloldani/akceptálni a történetet ?
2020. dec. 1. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!