Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen barát az...

Szerintetek milyen barát az ilyen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval

(ez mind messengeren történt)

Van egy nagyon jó barátnőm (aki az évfolyamtársam) és van egy srác (aki viszont az oszttársam) és vele szoktam néha beszélgetni.


Írtam ennek a srácnak és nem írt vissza, viszont megnézte amit írtam neki. (úgy tudom hogy pozitív lett a korona tesztje,ezért karanténba van)

Írtam a barátnőmnek, hogy nem írt a srác, és egyből azt mondja, hogy ne hisztizzek neki. Mondtam neki hogy akkor megyek másnak beszélni a problémáimat.

Azt mondja a barátnőm, hogy ne menjek, maradjak és megbeszéltünk(így mondta valahogy :te hülye maradj már itt ne menj el másokhoz beszélgetni)


Utána kérdezi, hogy mit írtam a srácnak (csak annyit, hogy szia, hogy vagy?) és erre azt mondja, felszínes amit mondok neki. Utána meg rám mondja, hogy felszínes vagyok,mert nem tudok mást írni, csak ezeket. Utána lehülyézett (másodszor).


És mondja, hogy akkor mit csináljon, hogy ne durcázzak be rá, kérjen bocsánatot? És utána mondta hogy bocs hogy ezt írtam rád. (előtte tagadta, hogy azt mondta rám, hogy felszínes vagyok) és mondtam neki, hogy mindegy mit csinál, azt cssonal amit akar.

Erre már nem válaszolt.



Ma megint írt (amire még nem válaszoltam). Utána egy két-három órával később (mostanában) megint írt, hogy válaszoljak már (meg erre se válaszoltam).


Nem tudom hogy mit csináljak

Jogosan van lelkifurkám? ://

Kérlek titeket, segítsetek nekem megoldani, mert nem tudom, hogy mit kezdjek ezzel az egésszel!

Akik vicces kedvükbe vannak, legyenek kedvesek és kíméljenek!!



2020. dec. 2. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom minek beszélget veled.mit akar töled.
2020. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 Mármint ki?

Pedig a barátnőm azt mondta, hogy az egyik legjobb barátnője vagyok....... :(

2020. dec. 2. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolut nem egy hullámon vagytok.nem illetek össze.
2020. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A baratnöddel
2020. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt za elején nem mondtam

Lány vagyok

2020. dec. 2. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam nyugi

Teljesen màsok vagytok

2020. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!