Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális huszonévesen féltéken...

Normális huszonévesen féltékenykedni a másik párkapcsolatára úgy, mint, ha 13 évesek lennénk?

Figyelt kérdés

Történt, hogy barátnőim összehoztak a barátommal még a nyáron. Friss a kapcsolat, mindkettőnknek sok dolga volt, de igyekeztünk találkozni (míg nem voltak a korlátozások). Néhány alkalommal volt, hogy meglátogatott a barátom a kollégiumom előtt és akkor természetesen ketten elmentünk a városba. Nos egyik barátnőmről már korábban is sejtettem (aki segített összehozni a barátommal), hogy nem örül a boldogságomnak, de a napokban megbizonyosodtam róla, mikor egy másik barátnőm kikotyogta, hogy ez a "barátnő" nem örül a párkapcsolatomnak, meg hogyan lehet az, hogy egy olyan mint én, párkapcsolatban van, ő meg csak 1 éjszakára kell...


Korábban megkérdeztem a barátnőimtől, hogy milyennek gondolják a barátomat, meg a kapcsolatunkat és senki se mondott semmi negatívat, ezen a barátnőmön kívül mindenki szívből örül nekünk, plusz ő volt az, aki leginkább erőlködött, hogy legyen valakim...

Gondolkodtam már, hogy hogyan kérdezzem meg tőle mi bajom van vele, de csak behisztizne, már azon felkapja a vizet, ha nem egyből válaszolok neki...


2020. dec. 11. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy volt egy éjszakás kapcsolata a barátoddal?!

Talás mégis csak sajnálja,hogy neked sikerült boldognak lenned.

2020. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Te is egy kislány vagy. Ha van egy barátod,nem vagy több,csak egy kislány egy baráttal. Minek vesztegeted az időt ilyen "barátnőkre" , miért nem mondtad már rég meg,hogy ilyenekre nincs időd,energiád,szükséged? Inkább tűrted,hogy azért legyenek barátnőid,mert ők az összes?Ne viccelj...

Abba lehet valami,ha elhanyagolsz valakit,de aki 1 nap után már ír,hogy élsz még?akkor élj boldogan nélkülem,az tényleg 13 éves. Akár csak te,aki nem képes nő létére a sarkára állni,elméletileg van valami,ami nagyon kemény ott középvonal mentén. Feltételezem,nem vagyok benne biztos,hogy ez a barátnőd nem feltétlen volt mindig olyan jófej,elvégre egy mérgező kis kigyónak tűnik,hogyha ennyire le akarja rombolni a kisfiúd boldogságát és a tiedet is. Na de a gond az,hogy te szerintem már korábbi negatív megnyilvánulásokat is eltűrtél,csak nem lépte át azt a küszöböt,ahol már kidobnád ezt a hasznos barátnőt,akinek nem az az érdeke,hogy együtt valami jót építsetek az életben,vagy hogy támogassátok a másikat a hasonló elvek és érdekek miatt,vagy valami....Neked sem ártana egy kis igényesség,hogy legyen egy szűrőd,hogy az ilyet ne engedje át. Nem értem minek szórakozol vele ennyit. Ja de igen,de nem akarlak tovább sérgetni. Ezt az üzenetet nem veszed támadásnak,amennyiben van eszed,hanem elgondolkodsz rajta,hogy lehet van benne valami hasznos. Ha mégis annak veszed,nekem nem fáj,ahogy gondolod.

2020. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából ő vele csak azért voltam jóban, mert együtt utaztunk többször, akkor még csak egy beszélő viszony volt köztünk, majd a barátaink is közösek lettek. Ha társaságban vagyunk elvagyok/voltam vele, de kettesben sose éreztem én azt (muszáj kiemelnem, hogy én éreztem), hogy olyan nagy barátság lett volna, csak egy jó viszony.

Miután jobban megismertem tudtam meg milyen. Nem vagyok gondolatolvasó, 2 szóból nem tudom megállapítani milyen az ember, idő kell ehhez. Más közös barátnővel sokkal jobb a viszonyom. És igen, több negatív megnyilvánulását "elviseltem", mert a többiek miatt el lehetett viselni.


Nem fogom itt sértegetni, mert az nem lenne fair, de a második válaszoló ráérzett milyen. A "nem válaszolok neki", meg nem napokról szólt, hanem max fél-1 óráról, mert nem voltam net közelben.



Ő nem ismerte korábban a barátomat, még anno ő hajkurázta, hogy kell nekem valaki, meg milyen jó. Kell nekem valaki=vigyen fel a lakására, dugjon meg, majd felejtsem el...

2020. dec. 11. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez jellemző harminc, ötven és hatvan éves korban is és azon túl.
2020. dec. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És igen, több negatív megnyilvánulását "elviseltem", mert a többiek miatt el lehetett viselni.


Neked a sarkadra kell állnod ilyenkor. Ebből nem kérsz. Wili? Nincs ilyen. Már itt. Fixen. Hány éves vagy egyébként? Szerintem kevés eséllyel vagy 18 vagy afelett. Ne kapkodj,ne hozz elhamarkodott döntéseket,a negatív embereket ugyanúgy zárd ki az életedből,mint a negatív gondolatokat,elvégre választhatsz egy vödör xar és arany között...miért választanád a xart? Ne komplikálj túl mindent,legyél egyenes és őszinte. Nemcsak az egészséges kapcsolatokhoz kell,hanem ki lehet ezzel szűrni az ismerőseid is. Nyugodtan mondjad ki az igazat,vagy kérdezz,vagy legyél bunkó,de őszinte,megmondod amit megmondasz bocsánatkérés nélkül.

2020. dec. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezz rá, tapintatosan, de egyenesen. Ha a csaj nem tudja lekommunikálni értelmesen, az az ő szintje, nem a te hibád. Engedd ez a számodra mérgező embereket. Ö egyértelműen az, nem barátnő, max haver. Ellenkező helyzetben te hogyan lennél tekintettel rá ha bajod lenne?
2020. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!