Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az miert van, hogy a barátnőm...

Az miert van, hogy a barátnőm ( én is lány)nem figyel, ha komoly dolgaimról beszélek neki és később nem érdeklődik, hogy mi volt, mi lett azzal a dologgal kapcsolatban, hogyan oldottam meg, nem is emlékszik rá, hogy van ilyen dolog velem?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 05:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azert van, mert nem erdekli.

Az ilyen baratnokkel vigyazz.

Gondolom, ha neki van problemaja, akkor azt rad omleszti es toled var tanacsot.

Na, ezert nincs mar egyetlen egy baratnom se!

2020. dec. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1. Na ja, egy jópár ilyen ember van a környezetemben, azt csodálkoznak, hogy nem veszem fel nekik a telefont.
2020. dec. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ezert zartam ki en is sok erdeklodot, komolyan nem baratok a bajban. Irigy dogok.
2020. dec. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Mert nem érdekled őt. Neki kell a figyelmed, de adni ő nem akarja. Ő nem a barátnőd,hanem kissé bizalmas, de énközpontú ismerősöd. Hanyagolni érdemes.
2020. dec. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, tényleg nem érdekli? Mert ő évekóta mindenfélét, sok mindent elmond nekem magáról, azt hittem, ez jelent valamit.
2020. dec. 12. 06:09
 6/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Persze, hogy jelent. Azt, hogy kell neki a hallgatóság, mert az mindenkinek kell. Aztán van az, aki szándékosan emlékezik a másik pár dolgára, hogy fenntartsa annak figyelmét (meghallgatási hajlandóságát), hogy az neki a továbbiakban is lelki szemetesládája lehessen. Aztán van az, aki aktívan is képes a másikra figyelni.

A csaj, akiről beszélsz hol van? Az első kettő között, ha jól sejtem. Majd olvasd le legközelebb a szeméből a gesztusaiból, hogy "jelen van"-e vagy csak ott van!

2020. dec. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem barátnő. :D
2020. dec. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még mellette az van, hogy mindig az ő idejét vesszük figyelembe, hogy mikor ér rá. Volt, hogy többször aznap derült ki, hogy mégsem jó neki az a nap, amire én szerveztem programot. Azt hittem, hogy ez azért van, mert ő hozzám képest komolyabb iskolát végez, többet kell tanulnia. Akkor ez, hogy menőbb suliba jár, ez sem indok, hogy lemondja a programokat erre hivatkozva? - ha az ő általa talált programra mennénk, sose jön neki semmi közbe, én meg örülök,hogy végre közös program van
2020. dec. 12. 07:10
 9/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Arra, hogy pont aznap mondja le, nem igazán hihető indok mert:

1. Aki annyira komolyan tanul, annak napirendje van (fakultáció, edzés, különóra stb.), tehát tudja, hogy mikor ér rá.

2. Ha kb. hirtelen kell még rátanulnia a dolgozatra, akkor azt már azelőtt 1-2 nappal tudja, és akkor le tudja mondani a programot még annak napja előtt.

Ha mindig az ő kényelme a szempont és a te általad szervezett programokat lemondja, az azt jelenti, hogy a te időd és időtöltéseid nem érdeklik, ellenben neki kellemes, ha ott vagy neki, amikor ő szeretné.

Felesleges többet részletezned a helyzetet itt, csupán azt kell mérlegelned, hogy a jelenlegi, felborult egyensúlyi kapcsolat megéri-e neked. Ha megéri, semmit nem kell tenned.

Ha nem éri meg, akkor beszélgetned lehet vele erről. Ha nem akar változtatni, akkor le vagy szarva. Ha rákérdez, hogy de miért, "nekem ilyen-olyan izém van, te meg mindig ráérsz", akkor elmondod, hogy ez nagyrészt így van, de sokszor neked nem ideális, hogy csak az ő programjai vanbak, és hogy te készülsz a programotokra ő meg lemondja. Ha ezután ő változik, ez a kapcsolat még jó is lehet, mert lehet, hogy ő nem tudja, hogy a barátság ilyen munkával jár. Az is lehet, hogy nem érdekli ez, és elkezd ritkábban keresni.

Figyeld meg, ha lemondod - de akár csak sajnálkozva, hogy ő be sértődést vagy tesztelést érezzen - az ő programját párszor, akkor sokkal ritkábban fog keresni! Ez azt mutatná, hogy te neki kényelmi eszköz vagy, nem pedig kedves személy.

2020. dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazan vagytok egyenrangu felek ebben a baratsagban v miben, es ez a csaj ez pontosan tudja ezt, ki is hasznalja.
2020. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!