Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék? Próbálkozzak...

Mit tehetnék? Próbálkozzak még vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel már elég régóta beszélgetünk,és nagyon jó volt a kapcsolatunk. Kb. 2hónapja megharagudott rám(jogosan), majd azt hiszem, hogy nagyjából megbocsátott. Ezek után viszont megint nem írt,régen pedig mindig magától keresett. Megírtam neki, hogy ez így nekem nem oké, és ne hülyítsük egymást, mert ennek így nem láttam értelmét. Megmondtam neki, hogy gondolja át, hogy akar e velem beszélgetni vagy sem. Erre ő azt írta, hogy kezdjünk el újra beszélgetni, de utána vártam vagy 2órát,de semmi. Én tényleg nem értem őt. Ezek után én írtam neki, hogy mi újság vele, majd közölte velem, hogy erre ő nem tud normális választ adni.

Tényleg nagyon kezdem elveszteni a reményemt az iránt, hogy beszélni fogunk még.



2020. dec. 16. 11:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy gondolom, hogy régen tetszettem neki. Először én is hülyeségnek gondoltam, de elkezdtem megfigyelni és más is mondta, hogy nagy rá a sansz. Ezt úgy érzem, hogy elb@sztam azzal, hogy megsértettem korábban. Azóta viszont én vagyok az, aki beleszeretett a srácba, de már nem is nagyon akar beszélni. Viszont annak tényleg nagyon örülnék, ha legalább csak újra barátok lennénk.
2020. dec. 16. 11:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad szerintem.
2020. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd. Lépjetek túl egymáson és kész. Véleményem szerint ezért sem működik sokszor a legtöbb fiú-lány "barátság". Azért is írtam idézőjelbe, mert a lányok furcsán kezelik ezt a kifejezést. Míg nálam egy elég magas bizalmi szintet jelent, addig náluk egy casual szint, akivel minden nap együtt beszélgetnek.
2020. dec. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú az ilyen nagyon rossz, én is többször jártam így. Általában már nem lehetett visszacsinálni a dolgot:( könnyen ki tud ábrándulni a másik sajnos, ha még nem érdekled eléggé, hiába bocsát meg, már másképp tekint rád onnantól.
2020. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Sajnos en is keveredtem mar hasonlo szituacioba, volt egy baratom akit 2 even keresztul a barazomnak nevezhettem de igazabol oda-vissza voltam tole mindig is aztan a kapcsolatunk uj szintekre lepett, egyre feljebb es feljebb majd egyszer elvesztettem az erdeklodesem iranta.. Talan mert "megkaptam". Nem kellett tovabb kuzdjek, vagy nem is tudom.. Talan a te baratoddal is ez tortenhetett. En 4 ev elteltevel is visszasirom a baratsagunkat es a kapcsolatunkat szoval szerintem kezdj el erdektelennek tunni es ha fontos neked akkor tartsatok meg, epitsetek ujja egyszeruen csak siman a baratsagotokat mert hidd el, az sokkal fontosabb par csoknal es gyurodt lepedonel.

2020. dec. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!