Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

tegnap ejjel almodtam, szota pedig folyamatosan a fejemben jar, egesz nap ezen gondolkoztam, nm tudtam semmire figyelni, csak erre:


(az alom rolam es a legjobb baratnomrol szol, aki legyen peldaul Kati).

szvl en es Kati mar baba korunk ota legjobb baratok vagyunk, a szuleink is nagyon joban vannak egymassal. -soha nem veszekedtunk-.


az almomban eloszor egy kis hazban voltunk, valami kunyho szerusegben, aminek gomba alakja volt, es volt emelet benne. ~az almomban szerelmesek voltunk egymasba~...egy kanapen fekudtunk, egymasnak hattal es beszelgettunk. imadtam hallgatni, a hangjat, az illatat, mindent, csak vele lehessek. ezutan valtas tortent, es mar a sajat szulovarosunk foteren setaltam 2 masik baratnommel egy kis bolt fele, ahol talalkoztam Katival. mielott odaertem volna, Kati felhivott ea kerdezte merre vagyok, mondtam mindjart ott VAGYUNK. erre csodalkozva visszakerdett, h VAGYUNK? es h nm egyedul megyek. mondtam nem, de majd meglogunk eloluk, hogy csak ketten lehessunk. mikor odaertunk a bolthoz Kati mar bent volt, mi is bementunk es udvozles keppen megoleltem, majd nemtudom hogy, de volt egy szajrapuszi is, amit imadtam. ezutan meg volt egy kep arrol, ahogyan kezen fogva setalunk kettesben a foteren. -ez mind telen, este, karacsonyi vilagitassal-

aztan sajnos veget ert, es felebredtem


mit jelenthet ez az alom? azota csak Katira tudok gondolni, hogy en mennyire szeretem ot, de nem tudom eldonteni, hogy csak baratkent, v szerelembol. az is folyton a fejemben jar, hogy nem tudom elkepzelni nelkule az eletem, es ha lenne baratja, akkor irigysegbol meg tudnam folytani, es lehet meg is tennem. folyamat azon jar az eszem, milyen szep es milyen jo volt, amikor egy parszor kezen fogva setaltunk (mert mar volt ilyen)


meg annyi, hogy tehetek valamit azert, hogy tobb ilyen almom legyen? mert elni-halni tudnek meg egy par ilyenert💕


ess azt is megmondhatjatok, ha rajottetek ebbol, h hetero, bi, vagy homo vagyok, mert en ossze vagyok zavarodva, es fogalmam sincs, hova soroljam magam



btw enis lany vagyok, es ugye kati is...jajj es bocsi a litaniaert, csak le kellett irjam reszletesen <3


mind2en -l4- vunk



2020. dec. 17. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ebből azt fejtettem meg, hogy 14 évesen nem tudsz írni.
2020. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem ertem, mert ne tudnek irni...max egy par szot kijavitott az autocorrect, a tobbit roviditettem...ennyi, nm annyira nagy cucc
2021. jan. 2. 21:22
 3/3 anonim válasza:

Nem kétséges szerelmes vagy Katiba. Az viszont még kérdés, hogy Ő viszonozza -e érzelmeidet?


Ha a pasik nem vonzanak semmilyen téren akkor valószínűleg a saját nemedhez vonzódsz.

2021. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!