Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok, a barátaitokkal...

Srácok, a barátaitokkal mennyire vagytok őszinték a "kiszemeltetekkel", lehetséges barátnő jelölttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ugye az eléggé a köztudatban van, hogy a lányok körében, ha tetszik egyiküknek egy srác, rögtön jön a "titkos megbeszélés" és órákon keresztül áradozik a delikvens az adott srácról. Nyilván azért ez nem pontosan így működik a valóságban, de bizony van valóságalapja.

Srácok, nálatok hogy működik ez? Ha csak tetszik nektek egy lány/alakul már valami, beszélgettek az adott hölggyel, beavatjátok a barátaitokat? Izgatottan meséltek a többieknek, hogy mennyire bele vagytok bolondulva az illetőbe? Ha igen, mennyire mélyen mesélitek el? Az érzéseitekről is beszéltek, vagy a mai világban ez már nem elég férfias, ezért ezt a részét a történetnek már magatokban tartjátok?

Ha már esetleg összejöttetek a lánnyal, mennyire avatjátok be a többieket, hogy hol tart a kapcsolatotok, mi az a szint, amit még nyugodt szívvel meséltek el a barátoknak? Illetve, mennyire zavarna titeket egy hasonló szituációban, ha a barátnőtök a barátnőinek részletesen beszámol mindenről a (nem ritka eset), akár olyan dolgokról is, amiket ti már nem mesélnétek el a barátaitoknak?

Tudnátok kérlek egy kicsit erről mesélni, nálatok/a baráti körötökben ez hogy működik?

Félreértés ne essék, nem a saját kapcsolatomat próbálom ezek alapján egy skálán elhelyezni, szimplán érdekelnek ezek a kérdések, és nagyon hálás lennék, ha megválaszolnátok:)

Köszönöm szépen előre is, további szép napot nektek, puszi:)



2020. dec. 18. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem kezd komolyabbra fordulni a dolog, addig a barátaimnak se szívesen beszélek róla. Bár utána se nagyon.
2020. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ennyire részletesen belekérdeztél, gondolom hasonló válaszra is számítasz, úgyhogy megadom.


"Ha csak tetszik nektek egy lány/alakul már valami, beszélgettek az adott hölggyel, beavatjátok a barátaitokat?"

2 közeli barátom van, akikkel mindent megosztok, több éve ismerem őket. Amikor egy lánnyal elérek olyan fázisba, hogy látom a potenciált kettőnk között, akkor beszámolok róla nekik.


"Izgatottan meséltek a többieknek, hogy mennyire bele vagytok bolondulva az illetőbe?"

Ha bele vagyok bolondulva, akkor igen, minél előbb elmondom nekik, és inkább hívásban teszem, hogy átérezzék, mennyire izgatott vagyok. Ők is ugyanígy tesznek velem.


"Ha igen, mennyire mélyen mesélitek el?"

Mindent elmondok, amit éppen érzek. Ha a lányba bele vagyok zúgva és imádom, és van esélye a kapcsolatnak, akkor rengeteget áradozok róla. A képeit megmutatom a barátomnak, elküldöm, néha random is, mert csak a lányra gondolok. Van, hogy áradozásomban a képét végig elemzem, milyen szép szeme van, milyen szép mosolya a lánynak, mennyire jó nekem, hogy vele van dolgom.


"Az érzéseitekről is beszéltek, vagy a mai világban ez már nem elég férfias, ezért ezt a részét a történetnek már magatokban tartjátok?"

Ha-ha. Igen, arról is... Nálunk ez eléggé.. Normális. Fura, hogy másoknál nem. Mivel a KÖZELI barátaim, ami számomra igaz barátokat jelent, elmondok nekik mindent, amit érzek.


"Ha már esetleg összejöttetek a lánnyal, mennyire avatjátok be a többieket, hogy hol tart a kapcsolatotok, mi az a szint, amit még nyugodt szívvel meséltek el a barátoknak?"

Mindent. Ha letelik egy nap, vagy egy jó beszélgetés, van, hogy már írok is a barátomnak, mennyire jól éreztem magam vele. Kiadom a jó érzéseim, a barátom meg sokszor... Izgatottabb, mint én, ami fura nekem, hogy valaki ennyire a legjobb barátjának tart. Na mindegy.


Amikor a lánnyal intim kapcsolatot létesítek, azokról később számolok be, mert azt szeretem magamban feldolgozni egy ideig. Ez változó, mit mondok róla. Ha a lánnyal nagyon élvezetes, akkor áradozok pár szóban róla, hogy mennyire jó vele. Ha pedig csak egy jó, nyugodt együttlét, akkor csak mondom, hogy megvolt. A megvolt szó nem degradáló az én eseteimben, semleges. Csak annyit jelent, már ennyire közel tudtam a lányhoz kerülni.


"a a barátnőtök a barátnőinek részletesen beszámol mindenről a (nem ritka eset), akár olyan dolgokról is, amiket ti már nem mesélnétek el a barátaitoknak?"

Egyáltalán nem zavarna. Ő tudja, mi az amit szeretne megosztani velem kapcsolatban. Legszívesebben utána kérdezősködnék a barátnőinél, miket mond rólam, hogy tudjam, mire gondol velem kapcsolatban.


"Köszönöm szépen előre is, további szép napot nektek, puszi:)"

Puszkó.

2020. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!