Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hányan vagyunk olyanok akiknek...

Hányan vagyunk olyanok akiknek nincsen egy barátja sem?

Figyelt kérdés

Jelenleg mi a munkád vagy mit tanulsz?

Szereted?

Ha igen miért?

Ha nem miért nem?


Mit szoktál szabadidődben csinálni? Ha lehet minél részletesebben írd le.


Régebben volt barátod vagy barátaid?

Ha voltak,mi történt velük?

Miért nincsenek barátaid?

Szeretnél még szerezni vagy feladtad?


Hogy érzed magadat álltalában?

Párkapcsolatilag hogy állsz?


Milyen korú és nemű vagy?



2020. dec. 22. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Elvileg ez egy anonim oldal, de ha válaszolnánk ezekre a kérdésekre, akkor legalább az ismerőseink számára azonosíthatóak lennénk. Nem a legjobb megközelítés.
2020. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincsenek barátaim, igazábol igazi barátok nem is voltak, párkapcsolatom van és szeretnék barátokat 26f
2020. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1# Egészen biztos?

Szerintem annyi rá az esély mint egy lottó ötösre.

2020. dec. 22. 09:33
 4/12 A kérdező kommentje:
2# Köszönöm hogy félig válaszoltál.
2020. dec. 22. 09:35
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem csak pár igazi barátom van.

De alig van velük kapcsolat mert párjuk van/lett ill elég komoly kapcsolatba kerültek, és inkább vannak a párjukkal, velem hébe hóba.


Pénzügyes vagyok. Jelenleg nem szeretem mert a fönököm(csinos fiatal nö)a párommal flörtölt oda vissza mikor egyszer èrtem jött. Azota ugyan vége de azota is erdeklödik a fönököm az exemröl meg ilyenek. Én ugy érzem meg vagyok alàzva.

Általàban csak hasonlok ill kollektiva miatt kell mindig cserélgetnem a munkahelyeket. Sajnos. Egy munkahellyel nem volt még bajom eddig soha, kizárolag az emberekkel van.


Párkapcsolatban alakul valami. Egyelöre olyan, akivel komolyat is szeretnék, az nincs a láthatáron es nem akarom ugyan feladni, de lehet nem is lesz soha.

Meg most ez pont jo is nekem azon agyalok. Amig nem vagyok szerelmes àltalàban addig tökéletesek csak valahogy a kapcsolataim. Mihelyst "meggyengülök", és szerelmes leszek, a màsik valahogy onnanstol nem értékel. Ez ugy jellemzö. Hogy azt veszitem el mindig akibe beleszeretek. Én most igy boldog vagyok a mostani alakuloban levö sràccal! Szeretem de nem vagyok szerelmes. Es joformàn imádkozom is, hogy ne legyek az, mert onnanstol mindent elrontok és mélyrepülés lesz! Nem akarom elrontani most, es elvesziteni öt.


Jelenleg nem tanulok mert azt akarom tanulni, ami a kövi helyre kell. Azaz nem random vmita légből. Most pàlyàzatírós munkahelyet fogok pályázni, végzettségem jo oda es HA felvesznek, csak akkor fogok nekiesni a pàlyázatiràs tanulàsnak.



Szabadidöm teljesen más mindig, mint amit csinàlnék valojàban. Mosàs fözés takaritàs karacsonyi készülödés, minden hasonlo "nyavaja", de valojàban snowboardoznék, vagy gördeszka, versenytáncolnék, vagy táncot tanulnék, gitározni v zongoràzni tanulnék,biciklivel egykerekezést tanulnék, meg hasonlók de sem idö nincs ezekre sem energia sem haverok vagy egy kör.

Anno exem mellett belekostolhattam majdnem mindbe heti max pár ora szinten, de képtelenség komolyabban ráfeküdni bármire is, a malom/penzhajtàs miatt.



Ugy érzem lassan elmegy mellettem az élet, úgy, hogy valójában nem is éltem. Ilyen az alapvetö hangulatom.


26 n

2020. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Nincsenek barátaim, párkapcsolatom, nem is volt soha egyik se, de még csak sima emberi kapcsolataim sincsenek. Totál olyan vagyok, mint egy magányos remete. Szabadidőmben régebben fényképeztem, kirándulgattam, de már kiábrándultam belőlük teljesen

24/F

2020. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatom van, barátaim már vagy ezer éve nincsenek. Utoljára középiskolában volt, onnan ugye nagyrészt szétszéledtünk, mindenki felnőtt, család, gyerekek, munka és egyebek. A munkahelyen megint nincs, mert nem ott dolgozom, ahol élek. Szabadidőmben általában vagy házimunkát végzek, vagy barkácsolok valamit, mert az mindig akad, ha jó idő van, akkor kerékpározok. Nagy vonalakban ennyi. 47F
2020. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5-6-7#Köszönöm szépen,kitartást mindenkinek.


Jöhetnek még nyugodtan válaszok.

2020. dec. 22. 12:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre járok, közgazdaságot tanulok. E mellet szabd időben tőzsdézek vagy kereskedem, festek, olvasok és sportolok. Sok ismerősöm van és annál kevesebb barátom. Mindenkiben mást szeretek és mindenkivel más okból tanrtjuk a baráti viszonyokat. Soha sem volt egy igaz barátom akinek mindent elmondtam volna, vagy akire mindenben számíthattam volna. Jobban is szeretem nagyrészben magam intézni az ügyeimet vagy a magán életemet. Kapcsolatom pillanatnyilag nincs, de elég sokminden keresztülmentem kamasz korom óta. Nem érzek pillanatnyilag különösebben késztetést, egy kapcsolatra és olyan per pillanat nincs is a kilátásban akivel el is tudnámképzelni. Szóval remekül érzem magam a járványosdit leszámítva.


24F

2020. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatom van, barátaim nincsenek. Lehetnének, de nem engedek magamhoz közel senkit. Sok emberrel jóba vagyok, beszélgetünk, de magánéletemről soha, egy- két szóval elintézem az ilyen kérdéseket.

Iskolás koromban voltak utoljára barátaim. Utána elszakadtunk egymástól. Szerettem volna legalább egy barátot sokáig, de nem jött össze. Ma már nem akarok. Jó ez így. Nem szólnak bele az életembe, és a hátam mögött nem beszélnek ki.

2020. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!