Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek, hogy egy jó...

Volt már veletek, hogy egy jó barátotok nem hívott meg az esküvőjére direkt? Kiderült, miért tette?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem derült ki. Nem kérdeztem rá, többet inkább nem is beszéltem vele. Ha ő így akarta, akkor biztos megvolt az oka. Ha barátként képtelen volt korrekten ezt közölni, akkor nem érdekel, mint ember.
2020. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A régi baráti társaságból párunkat a barátnőnk nem hívott meg, csak a templomira. Az esküvő előtt pár nappal mondta, hogy ha akarunk mégis mehetünk, de csak a templomira mentünk el. Egy másik barátnőnk esküvőjén, pár évvel később derült ki, hogy ő szerette volna, ha ott vagyunk, de szigorú költségvetés volt, a férje húzta a határt a létszámnál, és amikor már tudták, hogy van, aki nem tud eljönni, az ő helyükre mehettünk volna, csak nem akarta elmondani. Tudomásul vettük, nincs harag. Persze jobban esett volna, ha korrekten elmondja, hogy mi a szitu, de felnőttek vagyunk, tovább léptünk.
2020. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem volt, és nem is lehetne, mert nincsenek barátaim.
2020. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azért próbálnak egy limit létszámhoz alkalmazkodni, anyagi okok, helyszín mérete. Először a rokonokat, közelebbi hozzátartózókat veszik fel listára. Nálunk olyan volt, h esküvőre többet, de lakodalomra kevesebb embert hívtunk, de így is voltak sértődések belőle. De nekünk max. 80 főre volt éttérem és szállás foglalva, ehhez kellett alkalmazkodnunk.
2020. dec. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt, nem túl közeli barát, de azért rosszul esett.

Egy kolléganőmmel elég jóban voltam, amikor együtt dolgoztunk, aztán később mindketten munkahelyet váltottunk, de tartottuk a kapcsolatot. Ő többek között azért jött el a helyről, mert nem jött ki a munkatársakkal (elég nehéz esetek voltak.)

Az esküvője táján sokat beszéltünk, kérdezte, nálunk ez-az hogy volt, én lelkileg hogy éltem meg stb. Reménykedtem, hogy elhív legalább a templomira, de nem tette, gondoltam, biztos szűk körű lesz. Erre amikor feltette a képeket, láttam, hogy az összes volt munkatárs - akikkel elvileg ugye nem is volt jóban - ott volt, engem meg kihagyott.

Elég rosszul esett. Utána még párszor próbált írogatni, de nem igazán voltam rá vevő. Az viszont kiderült, hogy alig néhány év múlva elváltak, úgyhogy nem maradtam le semmi fontosról.

2020. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!