Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok tanácsokat adni és...

Tudnátok tanácsokat adni és véleményt mondani ?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam. Úgy érzem nincsenek barátaim. Ebben az évben két barátomat is elvesztettem. Nem tudom mit tegyek mert ez elszomorít és rossz érzés. Próbálok mással foglalkozni meg új barátokat szerezni, de abban nem sok sikerem van. De most a szilveszter miatt is előjön ez az érzés mert akiket ismerek mindneki a barátaival lesz, de nekem meg nincs semmi programom az otthon ülésén kívül.

Ti is voltatok már hasonló helyzetben ?

Mit tennétek a helyemben?


2020. dec. 23. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj, hátha lesz új. Egy jó szilveszteri program.
2020. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hol ismerkedjek ?

Nem nagyon lehet így vírus idején. Neten meg általában könnyen belefutok az idiótákba.

2020. dec. 23. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neten. Aztán ha vége lesz egyszer ennek, találkozzatok. Idióták mindenhol vannak.
2020. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani valami jó oldalt?
2020. dec. 23. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam, és annyira jól megganultam magammal lenni, hogy azóta nem igazán érzékelem a társaság hiányát. Persze ehhez az is kell, hoby van párom, aki épp elég ag én társaságigényemhez. Minőség a mennyiség felett! Van olyan, hogy egy is elég, ha ő a lelkitársad...
2020. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!