Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Osztályon kívül hol és hogyan...

Osztályon kívül hol és hogyan lehetne megtalálni az igaz BFF-et? Már az is sokat segíteni hogyha ti leírnátok, hogy hol és hogyan ismerkedtetek meg a legjobb barátotokkal/ barátnőtökkel. + Nektek van bff-etek? Nehéz megtalálni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel nagyon régóta ismerjük egymást jóban vagyunk,egy osztályba járunk de ennek ellenére méges ő az igazi bff-em. Úgy érzem nem oda-vissza a mi barátságunk és nemrég ráadásul átvettem tőle a nemérdekel, hanyag stílusát is :(


Nem tudom mit csináljak, mi legyen vele...most csak egy igazi legjobb barátnőre vágyok semmi többre



2020. dec. 25. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Ne legyel turelmetlen. Ezt tudom irni. Majd jon magatol.

Nekem speciel 2(?) van.

Egy 14 eve vagyunk bnok, alt. Suliba ismerkedtunk meg es az egesz gyerekkorunkat egyutt toltottuk.

A masikkal pedig 2 eve egyetemen. O az a személy akit soha nem gondoltam volna hogy joba leszunk mert teljesen ellentetes szemelyiseg vagyunk. En a piercinges bejarok az órára de nem veszem annyira komolyan a dolgot ember vagyok. O meg a ha nem erunk be ora kezdesre (egyetemenxd) akkor elkezd panikolni.

Neha tultolja de nagyon szeretem. Mostmar kezd kicsit atvenni a stilusombol es kicsit lazabbra venni a figurat,es szerintem jot tesz neki hogx nem idegeskedik folosleges dolgokon. Ezzel a bnommel napi szinten beszelunk orakat akar videochatan is mig a masikkal havi szinten kb de itt laknak nem messze ugyhogy néha atugrok hozzajuk.

2020. dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a bff
2021. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!