Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a barátaitok azt állítják,...

Ha a barátaitok azt állítják, hogy a "barátnőtöket/barátotokat" mással kézen fogva látták, hogyan reagálnátok, hogyan kezelnétek a helyzetet? (Elsősorban nem tiniket kérdezek) Tehát?

Figyelt kérdés

azért tettem idéző jelbe, hogy barátnő/barát, mert még alakulóban lévő dologra gondoltam.. Rákérdeznétek az illetőre, miközben még csak alakulóban van a dolog??? Vagy mit tennétek? Kinek hinnétek?

Ja és a barátaitok még nem ismerik annyira az illetőt, alig látták..



2020. dec. 28. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen megkérdezném hogy ez most mi
2020. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Persze nem felelősségre vonni ha még csak alakulnak a dolgok
2020. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én most így jártam, és jelent esetben én vagyok a "barátnő" és nekem rosszul esett, hogy hitt a barátainak..

Igaz itt kicsit bonyolultabb a helyzet...

2020. dec. 28. 22:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Neki nagyon fontosak a barátai.. És rossz érzés, hogy eleve a barátai is ilyennek gondolnak engem... És tudom ,hogy a srác nagyon ad az ő véleményükre..
2020. dec. 28. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hűha. Kommunikáció mindennek az alapja. Komolyan, tisztázni kell a helyzetet
2020. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így volt, akkor a barátai miért nem mentek oda hozzád, hogy "na mizu"?


És ahogy az #5 mondja, kommunikáció az alapja mindennek. Legyél egyenes és mondd meg a barátod előtt a társaságának, hogy ha legközelebb esetleg megint másvalaki kezét fogdosni látnak, nyugodtan menjenek oda hozzád. Vagy kitalált sztorik helyett mondják, hogy nem kedvelnek.

2020. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen "kamu sztorikat mesélünk mert anyu háta mögött bujkáló babácskák vagyunk és nem merjük közölni, ha valami nem tetszik" című körrel inkább ne kezdj. madarat tolláról, tudod.
2020. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért első körben nem biztos hogy a barátoknak hinnék. Megpróbálnám tisztázni a helyzetet velük is és a párommal is.
2020. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!