Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki egész nap fent van a neten, de nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Sok ilyennel találkoztam az utóbbi időkben és egyre jobban zavar, hogy sokan csinálják ezt. Van konkrétan olyan, aki csak 1 nappal, vagy akár 1 héttel később ír vissza. Miért lehet ez, ha minden percben szinte facen fent vannak? Ennyire nem kíváncsiak rám?

2020. dec. 30. 00:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Pontosan. Vagy te vagy a mondanivalód érdektelen számukra.
2020. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Erre több léhetőség is van.

Egyik igen, amit írtál, hogy nem akar visszaírni.

Másik, hogy otthoni gép egyfolytában megy, ahol be van jelentkezv.

(Régen nekem is így volt, online rádió miatt ment a gép, ami sosincs kikapcsolva, mert erről megy az rf erősítö (hogy mennyire legális ez, azt most ne firtassuk 😅)

Illetve van, hogy a messenger szar 😀

Neked jelez folyamatos elérhetőséget, vagy neki nem jelez az üzenetről stb

(Sajnos jártam már így is)

2020. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Ha valakinek nyújtasz valamit a szemükben, akkor elsőként fognak rád reagálni.
2020. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom eldönteni, de sántít, hogy sok ember ugyanúgy mindig ezt csinálja...
2020. dec. 30. 01:09
 5/14 A kérdező kommentje:
És visszataszítónak is találom, hogy senki sem őszinte
2020. dec. 30. 01:10
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

ha választaninlehet egy frusztrált nyomi közül és egy 100. youtube meme válogatás között, akkor én megnézném az ezredik yt videót is 😃

Ne haragudj, de ha ilyen kis durcás vagy, az nem kell senkinek. Én sem írnék vissza, hátha lekopsz

2020. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Én csak akkor írok vissza valakinek azonnal, ha segítséget kér vagy érdekeset írt. Ha csak a sablon beszélgetés megy akkor órák vagy napok múlva írok vissza, addig is kitalálok valami jó választ rá.
2020. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is folyamat meg van nyitva gépen a facebook. Telcsin nem is jelez, ha üzi jön, csak ha külön megnyitom a beszélgetést. Azonnal olvasottnak jelöli, mintha ott ülnék és nézném.
2020. dec. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Az miért nem jut eszedbe, hogy talán bejelentkezve hagyta véletlenül, és már rég nincs a gépnél?
2020. dec. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Sosem értettem az ilyen embereket,ha valami tényleg fontos,miért nem hívod fel?

Nekem a messenger komolytalan...

2020. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!