Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vált visszafogottá...

Miért vált visszafogottá velem szemben?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy nem független a nő. Én férfi vagyok. Egy közös barátunk által ismertem meg és nagyon próbált barátkozni velem így adtam egy lehetőséget. Jókat beszélgettünk és sokat viccelődtünk, sokat voltunk együtt, közös kajálás stb. Aztán egy ideje már elég visszafogott lett velem. Szűkebb a kommunikáció és komoly mindig. Nem megy bele a viccekbe. Nem tudom miért lett ilyen. Nem történt köztünk semmi, nem is vonzódok hozzá, szó sem volt köztünk ilyesmiről. Mi miatt változhatott meg mégis? Párja nem tudja hogy jóban vagyunk.
2020. dec. 30. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért,mert a párja nem tudja,hogy jóban vagytok.A másik pedig lehet,hogy szerelmes lett beléd.Vagy elmesélte a férjének és nem tetszett neki, hogy veled lóg.
2020. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akart valami komolyabbat, de meggondolta magát?

Szüksége volt új színre az életében, ami feldobja, ez megvolt,feldobódott,erőt,kedvet, töltést kapott és most máshol él vidám napokat, mással ( párja) viccelődik, beszélget az újratöltött állapotában?

2020. dec. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2020. dec. 31. 05:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!