Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan, hogy igaz...

Létezik olyan, hogy igaz barátság?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem nem nagyon, mert nagyon ritka és kicsi az esély, de mondjátok el a véleményetek.

2021. jan. 2. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha valami nagyon ritka, az attól még létezik.
2021. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nem létezik. Ember embernek farkasa a világban.


Mindenki csak addig barátkozik

veled, amíg az érdekei úgy kívánják, amíg derogál neki.


Hogyha rangon aluli veled mutatkozni, megun, vagy a státuszát veszélyezteted, otthagy.


A barátság a legnagyobb hazugság a Világon.

2021. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Létezik, akkor is, ha az ezen a téren sikertelenek szeretik magukat az ellenkezőjével nyugtatni.
2021. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

2-es vagyok


A véleményemet továbbra is fenntartom.


Nincs más, csupán színtiszta érdek.


A haszonelvűség a meghatározó az embereknél.


Önzőek és irigyek, a bajban senkire se lehet számítani.


Úgymond mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti.


Igazából ilyen nem is létezik, hogy valaki barátkozik veled.


Lényegében az ember " barátkozás"címszó alatt csak a saját egóját simogatja...

2021. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Igazából igaza van annak, aki szerint minden barátság érdekből szövődik. Az érdek lehet pusztán az is, hogy jól szeretnéd érezni magad a másik emberrel. Nyilván akivel nem érzed jól magad, azzal nem barátkozol, mivel semmi hasznod nincs belőle. De ettől még létezhet igaz barátság, csak épp ahogy semmi más sem, úgy a barátságok sem tartanak örökké.
2021. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, mit értesz ezalatt. Abban biztos vagyok, hogy a filmekben bemutatott, idealizált, tűzön-vízen át követlek, feláldozom érted az életem-barátság nem létezik. Az is tény, hogy a környezetemben nem tudnék mondani igaz barátságokat, nem csak magamra, a többiekre nézve se. Ettől még nem zárom ki teljesen, hogy létezhet, de nagyon ritka lehet.
2021. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátomér nagyon sok dolgot feláldoznék, de én amúgyis nagy lelkűnek tartom magam és lehet ez a probléma velem, hogy én rettenetesen kötődöm hozzá. Én igaz barátnak tartom magam, de azt megkérdőjelezem, hogy ő is így fselekedne velem szembe.
2021. jan. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok mint az utolsó
2021. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lehagytam a válaszoló szót. Helyesen: én úgy vagyok mint az utolsó válaszoló
2021. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!