Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket is ki szoktak oktatni...

Titeket is ki szoktak oktatni a barátaitok?

Figyelt kérdés

Ez a lényege a barátságnak?


A szüleimen kívül engem mindenki kioktat és csak elgondolkodtam, hogy ez így normális?


2021. jan. 2. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem mert én vagyok a legokosabb .
2021. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nincsenek barátaim
2021. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kioktat? Én onnan tudom, hogy valaki tényleg a barátom, hogy őszintén elmondja a véleményét, adott esetben talán meg is bánt vele, de legalább elgondolkozom és rájövök, hogy mekkora hülye vagyok. Kioktatni, okoskodni meg kéretlen életvezetési tanácsokat nem szoktak osztani, de én az őszinte, segítő szándékú véleménynek/tanácsnak örülök.
2021. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, nincsenek barátaim.


Viszont kollégák, ismerősök szoktak. az a legviccesebb, amikor olyanba okoskodnak bele, amibe nekem sokkal nagyobb tapasztalatom van.

2021. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3


Igen, pont ilyenekben szólnak bele. Hogy nem úgy kellene csinálnom, így kellene csinálnom, ne legyek olyan, legyek ilyen. Eléggé zavaró ez. Csak tudni akartam, hogy ez a barátkozás része van nem természetes. Ha nem természetes akkor lehet jobb, ha szép lassan megszakítom a kapcsolatot mindenkivel.

2021. jan. 2. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb elviselni a barátaid hülyeségét, mint teljesen egyedül maradni. Hidd el, ők is elviselik a tiédet. Persze jobb barátokat keresni nem rossz ötlet, de ne úgy állj neki, hogy először az összes jelenlegi baráttól megválsz. A végén még az is kiderülhet, hogy a te készülékedben van a hiba, pl. kommunikációs gondok, nem tudsz normálisan szólni, ha valami zavar, így a többiek folytatják.
2021. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolkozok a barátságról mint a #3 kommentelő.


A barátaim pontosan tudják, hogy tőlem nem a puncsolást várják el a balhés esetekben, hogy "jaj, nem te vagy a hibás, ártatlan vagy. A másik emberrel van a gond! Tökéletes vagy!". Elmondom, hogy miben hibáztak, de ettől függetlenül kiállok értük. Bár én ezeket nem kioktatásnak venném.


Ha mondasz esetleg konkrét példákat akkor jobban tudnék segíteni. De ha csinálsz valamit és belédkötnek, hogy ezt ne így, ezt ne úgy, miért így csinálod, már megint elrontottad, stb. akkor természetesen ez nem normális.

2021. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mert nincsenek.
2021. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, de én is inkább a kapcsolatok megszakításán gondolkozom.
2021. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!