Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érez valamit, vagy csak játszik?

Érez valamit, vagy csak játszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel egy bulis este utáni hajnalban elég közel kerültünk egymáshoz. Összebújás, ölelések, puszik, hosszú beszélgetés, de semmi több. Utána majdnem minden nap vagy ő írt nekem, vagy én neki, de nagyon sokáig beszélgettünk és elég sokszor flörtöltünk üzenetben. Volt, hogy kicsit erotikusabb hangnemben, de volt, hogy aranyosan. A baj csak ott van, hogy barátnője van. (ne ítéljetek el, pontosan tudom magamtól is, hogy milyen csúnya dolog ez) Próbálnám én fékezni magam, de valószínű beleszerettem. Sokat sírtam már miatta, pedig 1 hónapja van ez a helyzet csak. Amikor a barátnőjével van semmiféle életjelet nem ad magáról (ilyenkor napokig vele van). Kb 3 napja nem beszéltünk, de amikor igen akkor olyan mintha ő is érezne valamit sőt, ha belegondolok ő lehet régebb óta is egy kicsit vonzódik. Nem értem mi történik.

2021. jan. 3. 20:31
 1/3 anonim válasza:
81%
Szerintem csak le akarna veled fekudni. Ez neki olyan mint egy baratsag extrakkal...
2021. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem beszélj vele erről, hátha szüksége van erre. Ha nem szeretnéd felfedni az érzéseidet előtte, akkor úgy, hogy minden rendben van e a barátnőddel vagy pedig jól kijöttök e, akár, hogy történt e valami érzés irántad mert neked ez nem tiszta.
2021. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben, csak mi odáig jutottunk, hogy ki is dobja értem a barátnőjét. Mondanom sem kell, ez nem történt meg. Ostoba voltam és vak, ráadásul egy sz*r ember is, amiért ilyenbe belementem. Szerencsére idővel megjött az eszem.


Az ilyenek csak játszanak, de semmi nem lesz, a barátnőjével fog maradni, valószínűleg szereti, csak inponál neki, hogy tetszik neked, izgalmas számára, hogy egy másik lánnyal kavarhat. Magyarul egy féreg :)

2021. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!