Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van legjobb barátotok? Milyen...

Van legjobb barátotok? Milyen viszonyban vagytok? Miben más mint egy átlag barát?

Figyelt kérdés
Életkorotok mennyi?

2021. jan. 4. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Van. 40-40. 6 évesek voltunk, amikor a közelbe költöztek és az első osztályt már együtt kezdtük, osztálytársakként. Hogy mitől más ez a kapcsolat? Attól, hogy együtt nőttünk fel. Együtt voltunk kisgyerekek, tinik, egymástól tanultunk az első párkapcsolatainkban stb. Az első komolyabb elszakadás a katonaságnál volt, én suliztam tovább, ő bevonult. Aztán amikor leszerelt, újra minden a régi volt, csak kicsit lenyuszult :)

Voltak azért krízis-időszakok köztünk is. Az emberi kapcsolatok soha nem állandó minőségűek, ez lehet akármilyen hosszabb barátság v. párkapcs. Mindig az egyik kicsit jobban nyomul, amíg másik lazábbra veszi, aztán megfordul a helyzet. Valószínű egyikőnknek sincs újabb 40 éve egy ilyen minőségű barátság kialakítására (meg nem növünk fel újra senkivel sem), szóval ez már így is marad, amíg marad, ha netán vége lenne, nem lesz helyette más.

2021. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Van.

Nem vagyunk együtt nagyon sokat, nem csinálunk sok közös programot, meg nem beszélünk minden nap, de tudjuk, hogy bármikor kereshetjük egymást, és ha nem is rögtön, de majd tudunk beszélni, találkozni. Ha van olyan időszak, hogy hetekig nem tudunk beszélni, találkozni, utána ott tudjuk folytatni, ahol abbahagytuk, mintha semmi nem történt volna.

Abban más, mint egy átlag barát, hogy én is és ő is megosztott már a másikkal olyan dolgot, amit a másikon kívül vagy senki, vagy csak nagyon kevesen tudnak.

24

2021. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, van. 2 legjobb barátom van, mindketten lányok, én fiú vagyok. Mi hárman nagyon szoros baráti társaságot alkotunk. Ők ketten legjobb barátnők és mindkettőjüknek én vagyok a legjobb fiú barátja. Mindhárman 18 évesek vagyunk.

Hogy milyen a viszonyunk? Mondhatni testvéri. Egymáshoz úgy megyünk, mintha hazamennénk (kulcsunk is van egymáshoz). Nincsenek titkai k vagy tabu témáink egymás előtt. Kötetlenül, minden visszafogottság nélkül meg tudunk beszélni mindent (családi gondok, iskolai gondok, szerelmi problémák, szexuális problémák, hobbik, titkok, csalódások, stb).

Napi szinten beszélünk, hetente egyszer (van hogy többször, de egyszer mindenképp) találkozunk és jókat beszélgetünk, főzünk, mozizunk vagy kirándulunk.

Amiben csak tudunk segítünk egymásnak, nyíltak vagyunk a másikkal. Mindent tudunk a másikról és mindenben támogatjuk, vagy tanácsot adunk neki, ha mégsem. Mindkettőjüket 6 éves korom óta, első osztályos koromtól ismerem, még padtársaim is voltak.

Még van egy fiú barátom, aki mondhatni szintén legjobb barátom, de mivel ő csak haveri kapcsolatban ezzel a két lánnyal, nem tartozik bele ebbe a baráti közösségbe. Ő is első osztálytól osztálytársam, vele főleg "az élet nagy kérdéseiről" beszélünk és sokat szórakoztunk együtt.

2021. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!