Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet olyan, hogy írogatok a...

Lehet olyan, hogy írogatok a barátaimmal kb. fél éve és most hirtelen nem írnak vissza, mikor ezelőtt egész nap írkáltunk?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy fél évig jól ment a beszélgetés tényleg érdekeltem őket. És most is írok nekik, keresem őket, de van mikor 1-2 napig nem írnak vissza, pedig említem, anno egész napokat beszéltünk. Régen is szívesen találkoztak velem, mostmár nem hívnak sehová és kevésbé bíznak bennem, de nem tettem az égvilágon semmi rosszat, próbáltam mindig segítőkész lenni velük szemben és előre vinni őket. Meg mindig azt mondták a találkozások után, hogy jó volt velem találkozni adjuk be legközelebb is. De most mióta itt a 2. hullám, kb. november óta elkezdtem őket nem érdekelni :(

Milyen megoldást javasoltok, hogy újra érdekeljem őket, vagy valami legyen végre?

Írjak kevesebbet, vagy hagyjam?



2021. jan. 4. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el őket találkozni.
2021. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam de mindig azt mondják, hogy vagy nincs idejük, vagy majd valamikor még megbeszéljük és ennyivel abbamarad
2021. jan. 4. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos nem igaz barátok :(
2021. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Covid óta távolodtunk el, azelőtt rendben volt minden, mi lehet a baj?
2021. jan. 4. 23:36
 5/10 A kérdező kommentje:
Azelőtt találkoztunk is, sokkal többet beszélgettünk meg írogattunk,de kezdem azt érezni, hogy lehet el kell őket engedjem valamennyire
2021. jan. 5. 08:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, volt egy legjobb barátnőm, aki velem is ezt csinálta. Megkérdeztem tőle, hogy van valami bajod?(összesen 3x kérdeztem meg tőle, 3 különböző napon, mivel ugye 3 a magyar igazság).

Mind a 3x azt írta semmi baja sincs(nyilván mikor végre visszaírt). Utoljára megírtam neki, hogy jól van.

Ha ő nem keres, én sem fogom. Ha egyszer találkoznánk és pl megvádolna, hogy miért nem írok neki miért szarom le, (miközben ő tette ezeket, de ő egy ilyen ember) akkor megmondom neki, hogy figyelj én konkrétan rákérdeztem a dolgokra, próbáltam küzdeni, de ehhez 2 ember kellett volna.


És vele nagyon jóba voltam sok éven keresztül voltunk legjobb barátnők :)


Egy ideig küzdhetsz, de nincs értelme ha a másik sem akarja!


Van erre egy nagyon jó mondás valahogy így van: Ne úszd át óceánt átúsznád valakiért, aki érted pocsolyába se lépne!


:) Szerintem valamennyire zárd ki őket és tegyél úgy mintha jól ellennél nélkülük:D

2021. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most egy kis ideig igyekszem tőlük eltávolodni, mert ideges vagyok már ettől
2021. jan. 5. 20:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Hátha akkor kibújik a szög a zsákból...
2021. jan. 5. 20:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma egyiknek nem írtam, ezért írt ő
2021. jan. 5. 22:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Naaa ez már haladás akkor :)
2021. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!